Anasayfa » Genel » Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

Eskişehir, erişim açısından şehir dışından erişimi kolay ve dolaşması kolay Anadolu şehirlerinden biridir. Haritadaki tüm büyük şehirlerin merkezinde yer alan şehre erişim oldukça kolay. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim suali bu sebeple yanıtlanması kolaydır. En ehemmiyetlisi şehir merkezinden bir yere erişim son derece kolaylaşmıştır. Tramvay, otobüs ve dolmuşlarla seyahat etmek çok kolaydır. Erişim kolay olduğu için konum bulmada da kasvet yaşanmamaktadır.

Organize Sanayi Eskişehir Nerede

Organize Sanayi Eskişehir nerede yer alır? Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, İsmail Kanat Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Merkeze çok yakın olmasa da etrafında pek çok şirkete ait büro bulunur. Göral, Tuncay Plastik, Saf Yem, tarım makinaları gibi bürolar ve marketler yer almaktadır.

Eskişehir Organize Sanayiye Nasıl Giderim

Eskişehir Organize Sanayiye Nasıl Giderim diye sorulduğunda tek bir yanıt vardır. 6S otobüsleri Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi ’den geçerler. Bunun dışında taksi, yayan ve araba ile erişim hakikatleştirilebilmektedir. Eskişehir ’e Türkiye ’nin her yerinden erişmek çok kolay olduğu gibi Eskişehir içi bir yerden başka bir yere gitmek de oldukça kolaydır. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Orhan Erdem Bulvarı üzerinden 4 dakika ve 105. Sokak üzerinden 38 dakika yürüme mesafesine sahiptir.

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

6S Odunpazarı 57S Kanlıpınar

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Kim

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi merak edildiği kadar Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi başkanı kim mevzusu da merak edilmektedir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi başkanı Ender KÜPELİ ’dir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın