Anasayfa » Genel » Eskişehir Şehir Tiyatroları Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir Şehir Tiyatroları Nerede Nasıl Giderim

Eskişehir şehir tiyatroları nerede Nasıl Giderim mevzusunda dayanağa lüzumunuz varsa bu içerik sizlere takviyeci olacaktır. Eskişehir ’in tiyatro mevzusunda değişik şehirlere göre çok daha fazla ön tasarıda olduğu ve kendini bu mevzu da kesintisiz geliştirdiği bir besbelli vaziyettir. Eskişehir Megakent Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen tarafından yönetimi yapılan Eskişehir şehir tiyatrosu 27 Mart 2001 tarihinde açılış yapmıştır.

20 sene evvel açılışı yapılan Eskişehir devlet tiyatrolarının şu anki topluluk lideri H. Tolga Tümer ’dir. İsmi Haller Gençlik merkezi olan Eskişehir şehir tiyatrolarının nerede olduğunu ve nasıl gidilebileceğini merak ediyorsanız bu içerik ile tüm merakınızı giderebilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatrosu Nerede

Eskişehir Haller gençlik merkezi başka bir deyişle Eskişehir devlet tiyatrosunu şu anda Eskibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:11, 26170 Tepebaşı/Eskişehir ’de yer almaktadır.

Eskişehir Şehir Tiyatrosuna Nasıl Giderim

Tiyatro Eskişehir denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Eskişehir haller gençlik merkezine gidebilmek için otobüs veya tramvay kullanabilirsiniz.

Tramvayla Eskişehir şehir tiyatrosuna gidebilmek için OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu hattına binmeniz yeterli olacaktır. Otobüsle Haller Gençlik merkezine gitmek için 19, 2 veya 51K numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 50S, 4, 79K, 8S, 51S, 79S, 54S, 2, 8K gibi otobüslerde Haller gençlik merkezine gitmektedir. Haller gençlik merkezine en yakın otobüs durağı Üniversite Bulvarı durağıdır. Veya Cengiz Topel – 1 Sokağında inerek yeniden Eskişehir Şehir Tiyatrolarına erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatrosu Telefon Numarası

Eskişehir devlet tiyatrosu veya şehir tiyatrosu telefon numarası 444 26 00 ’dır. Bu numara üzerinden bağlantıya geçerek tiyatrolar hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Tiyatroları Bilet

Eskişehir şehir tiyatroları bileti almak için müracaat etebileceğiniz bilet noktaları biletix gibi ana işletmelerdir. Biletix ve eşi yerler ile bağlantıya geçerseniz tüm tiyatro biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın