Anasayfa » Genel » Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezine Nasıl Giderim

Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezine Nasıl Giderim

Eskişehir Zübeyde hanım kültür merkezine Nasıl Giderim merakınız bulunuyorsa bu içerik sizlere yardımcı olacaktır. Tepebaşı belediyesinin uzun yıllar sonrasında restore ederek yeniden millete açmış olduğu Zübeyde hanım kültür merkezi bugün sanatsal ve kültürel alanlarda faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllar boyunca yapısını korumayı muvaffak olabilmiş olan Zübeyde Hanım kültür merkezi 19 y.y yapısından gelmektedir. Çok uzun yıllar boyunca Ermeni Kilisesi olarak hizmet veren kültür merkezi bugün günümüzde kültürel ve sanatsal faallikleri tanıtabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Tepebaşı belediyesinin restore ederek yeni bir kültür merkezine dönüştürmesiyle Eskişehir ulusu dahil Türkiye ’nin dört bir yanından yoğun bir ilgiye maruz kalmıştır.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Eskişehir Nerede

Zübeyde hanım kültür merkezi Eskişehir ’in adresi; Cumhuriye Semti Dinçel Cadde No:5 Subay Orduevi Art ’dir. Bu adrese giderek kültür merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezine Nasıl Giderim

Zübeyde hanım kültür merkezine gitmek için otobüs, tramvay veya dolmuş kullanabilirsiniz. Her Vasıtayı Da kolay bir biçimde sizleri Zübeyde hanım kültür merkezine eriştirecektir.

Otobüsle Zübeyde hanım kültür merkezine gitmek için 2, 23, 79S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda değişik numaralı otobüslerde bu kültür merkezine gelmektedir. O numaralı otobüsler ise şu biçimdedir; ‘ ’4, 53S, 2, 12, 19, 20, 32, 39, 48, 8K, 75Kdır ’ ’. Kültür merkezine en yakın otobüs durağı Cengiz Topel – 1 Sokağı durağıdır. Hasan Polatkan Bulvarı durağında veya Sivrihisar – 1 sokağı durağında da inebilirsiniz. Tramvayla bu kültür merkezine gelmek isterseniz İsmet İnönü, Yıldız veya Çarşı yazılı tramvaylara binebilirsiniz.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Bağlantı Numarası

Telefon: 0222 221 22 06

İçeriği Oyla

Yorum yapın