Anasayfa » Genel » Esra Ezmeci Kim? Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Esra Ezmeci Kim? Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunun ve büyük bir coşkuyla takip edilen Esra Ezmeci, psikolog ve gazetecidir. Fulya ile Umudum Olsun programında da misafir yorumcu olarak bulunan Esra Ezmeci kaç yaşında, aslen nereli, Evli mi?

Esra Ezmeci Kim?

1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Esra Ezmeci ’nin annesinin ismi Seval, babasının ismi ise Suat ’tır. İlk, orta ve lise öğreniminin hemen sonrasında Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Kısmı ’nden mezun olduktan sonra stajını da İstanbul Çapa Devlet Sağlık Kurumu Psikiyatri Kısmı ’nde asıllaştırdı.

Esra Ezmeci Kim

Akabinde de muayenehane psikolojisi üzerine yüksek lisansını asıllaştırdı. Akademik anlamda kariyerinde ilerleyen Esra Ezmeci, Adli Bilim doktorasına da devam etmektedir. Bir yarıyılda İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Sağlık Kurumu ’nde Uzman Muayenehane Psikolog unvanı olarak vazifede bulundu. Daha sonrasında da kendisine özel bir terapi merkezi açtı.

2017 senesinde TV8 ekranlarında yayınlanan Hayattan Öyküler programında yorumcu olarak yer aldı. Pek çok televizyon programında misafir olarak yer alan Ezmeci, değişik yandan da kendi Youtube kanalı üzerinden videolar yayınlamaya devam etmektedir.

2023 senesinden itibaren FOX TV ekranlarında Fulya ile Umudum Olsun programında misafir yorumcu olarak bulunan Esra Ezmeci, sunucu Fulya Öztürk ’şan Covid-19 ’a tutulmasının ardından zirve yaptı ve oldukça sevildi. 4 Temmuz 2023 tarihinden itibaren FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci, stüdyoya misafir ettiği bireylerdeki ilişki problemlerini ele almaya başladı.

Esra Ezmeci Kim

Tutku Dalmaz ile dünya evine giren Esra Ezmeci, Tuğra isminde bir oğul sahibi olduktan sonra 2005 senesinde Evliliğini sonlandırdı.

Esra Ezmeci Yaşam Öyküsü

İsmi: Esra Ezmeci
Doğum Tarihi: 1 Ağustos 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu: 1.74
Kilosu: 60
Burcu: Aslan

5/5 - (2 Oy)

Yorum yapın