Anasayfa » Genel » Fiyatı bir kez daha yükseldi! İşte Renault Taliant güncel liste fiyatı

Fiyatı bir kez daha yükseldi! İşte Renault Taliant güncel liste fiyatı

Araba sektöründe devam eden krizlerin yurttaş cephesine maliyet olarak yansıması takribî iki yıldır süregelse de, özellikle son bir yıldır bu vaziyet daha da karışık bir hal aldı. Bu sebeple ocak ayına zamlı giren dünyaca ünlü araba markaları, bu ay da ek bir zam yaptı. Gelen zamlardan sonra Renault Taliant ’ın da aktüel maliyeti ortaya çıkmış oldu.

65 at efor ve 95 nm tork ile 90 at efor ve 142 nm tork üretebilen iki ayrı motor alternatifi ile Türkiye ’de satışta olan Renault Taliant ’ın her iki teçhizat ve motor cinsi de alaka gördü. Bu aralar sürücülerin yakın markajında olan Renault Taliant ’ın şubat ayındaki liste maliyeti ise ortaya çıktı. Renault Taliant ’ta bu ay alt hudut 450 bin TL ’yi de geçti. İşte Renault Taliant Joy ve Touch 2023 seneyi şubat ayı maliyetleri…

RENAULT TALİANT ’IN ÖZELLİKLERİ

Fiyatı bir kez daha yükseldi! İşte Renault Taliant güncel liste fiyatı

Joy ve Touch olmak üzere iki değişik teçhizat kolisiyle kullanıcılarının karşısına çıkan Renault Taliant ’ın giriş seviyesi Joy kutusunda manuel klima, manuel arka sırçalar, 3,5 inç TFT gösterge oturumu gibi muhtelif özellikler yer alıyor. Aynı zamanda bu versiyon; USB ve Bluetooth irtibatlı radyo sistemini de kapsıyor. Arka park sensörü ve ön sis farı gibi opsiyonların satın ilave edilebilecek olduğu bu kutusunun aksine Touch kutusunda konfor ön tasarıya çıkıyor. Renault Taliant ’ın Touch kutusunda; otomatik klima, elektrikli arka sırçalar, arka park sensörü, sürat statikleyici 8 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, Bluetooth ve USB iletişimi ve Apple CarPlay gibi çok sayıda konforu artıracak özellikler sunuluyor. Ayrıca, Renault Taliant ’ın şubat ayı liste maliyetleri de ortaya çıkmış bulunuyor.

RENAULT TALİANT ’IN ŞUBAT AYI MALİYETLERİ

Öte yandan Renault Taliant, iki ayrı teçhizat kolilerinin şubat ayı maliyetleri de belirli oldu. Bu kapsamda ek kutular ile maliyeti yükselebilecek olan Renault Taliant ’ın temel teçhizatları 453 bin 900 TL ile 639 bin 900 TL arasında farklılık gösterdi. İşte Şubat 2023 Renault Taliant Joy ve Touch teçhizat maliyetleri:

Joy 1.0 Sce 65 bg: 453.900 TL Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 565.000 TL Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 639.900 TL

İçeriği Oyla

Yorum yapın