Anasayfa » Genel » Gamze Aksu

Gamze Aksu

Gamze Aksu Biyografisi

Survivor 2018 All Star” müsabakasına katıldı.

Gamze Aksu, 1988 senesinde İzmir ’de doğmuştur. Bütün ismi Firuze Gamze Aksu ’dur. 14 sene jimnastik sporu ile uğraşan Gamze Aksu, 3 yaşında iketanışmıştır. Ayrıca Kule Sıçrama sporu yapmıştır. Üniversitede Çağdaş Dans Bvefatında eğitim hayatına devam ederken sakatlanma yaşayınca Opera Bvefatına geçiş yaparak eğitimini sürdürmüştür.

İzmir ’de Paprika adlı grubu kuran Gamze Aksu bu grupta uzun bir yarıyıl solist olarak şarkılarını seslendirmiştir. İstanbul ve İzmir ’de sahil kesimlerinde konserler vermiştir. 2 Sene Doğan Yaycı İzmir Devlet Tiyatrosunda ve 3 Ay Ümit Çırak ’dan oyunculuk dersleri almıştır.

2013 senesinde Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk, Gupse Özay, Sarp Apak, Hasibe Eren, Altan Erkekli gibi oyuncuların yer aldığı Palavra Dünya dizisine misafir oyuncu olarak oyunculuk hayatına başlamış ve kliplerde ve reklamlarda rol almıştır.

Gamze Aksu, 2014 senesinde rejisörlüğünü Togan Gökbakar ’ın yaptığı ve başrolünde Şahan Gökbakar ’ın oynadığı “Recep İvedik 4” filminde Ebru şahsiyetini canlandırmıştır.

17 Ekim 2016 tarihinden itibaren İstanbul Bebek’teki Catz’de şarkıcı olarak sahne aldı. Muhteşem Asır Kösem dizisine misafir oyuncu olarak katıldı.

Survivor 2018 All Star” müsabakasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” müsabakasında namlılar kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” müsabakasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Cevap, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Muhteşem Yü Dizisi
2015 – İblis-ı Racim 2: İfrit Aslı Sinema Filmi
2014 – Recep İvedik 4 EbruSinema Filmi
2013 – Palavra Dünya – 68, 69, 70 bvefatlar Misafir oyuncu TV Dizisi

İçeriği Oyla

Yorum yapın