Anasayfa » Astroloji » Gizemli, şehvetli, büyüleyici… Astrologlar en baştan çıkarıcı burçları açıkladı! Bir tanesi hiç rahat durmuyor!

Gizemli, şehvetli, büyüleyici… Astrologlar en baştan çıkarıcı burçları açıkladı! Bir tanesi hiç rahat durmuyor!

ŞEHVETLİ HAYALCİLER VE KARİZMATİK LİDERLER

Balıklar şehvetli ve rüya gibi tabiatları ile tanınırlar. Yaşamdaki daha ince şeyleri derinden takdir ederler ve başkalarıyla duygusal seviyede iletişim kurma mevzusunda natürel bir kabiliyete sahiptirler. Manyetik enerjileri mucizevi derecede çekici ve katlanması güç. Sınamadan dahi, genellikle insanları içine sürükleyen baştan çıkarıcı bir hava yayarlar.

Aslanlar, özgüven ve karizma yayan, komuta eden bir varlığa sahiptir. Genellikle her şeyin merkezindedirler ve başkalarını kendilerine sürükleyen natürel bir cinsel sürükleyiciliğe sahiptirler. Kendilerine ve kabiliyetlerine olan güvenleri, çevrelerindekiler için mucizevi derecede baştan çıkarıcı olabilir.

BÜYÜLEYİCİ, SIRLI VE KENDİNE GÜVENEN ŞEHVETÇİ

Gizemli, şehvetli, büyüleyici… Astrologlar en baştan çıkarıcı burçları açıkladı! Bir tanesi hiç rahat durmuyor!

Teraziler sürükleyicilikleri ve zarafetleri ile tanınırlar. Başkalarını rahat sezdirmek için çok baştan çıkarıcı olabilen natürel bir marifetleri vardır. Romantik ve istekli tabiatları da bir haylileri için büyük bir sürükleyiciliktir. İnsanlarla, katlanılması güç, derin bir seviyede iletişim kurma yolları vardır.

Akrepler genellikle tüm zodyak işaretleri arasında en baştan çıkarıcı olarak kabul edilir. Yoğun ve sırlı auraları bir haylileri için karşı mevzulamaz. Manyetik bir şahsiyete sahipler ve mucizevi derecede istekliler, bu da onları natürel olarak büyüleyici kılıyor. Başkalarıyla derin bir seviyede iletişim kurma hünerleri de bir haylileri için büyük bir sürükleyiciliktir.

Boğaların karşı koyulması güç olan natürel bir cinsel sürükleyiciliği vardır. Yaşamdaki daha ince şeyleri derinden takdir ederler. Duygusal enerjileri mucizevi derecede çekici ve insanları onlara sürüklüyor. Başkalarını arzulandıklarını ve istendiklerini sezdirmek gibi bir yolları vardır ki bu çok baştan çıkarıcı olabilir. Bu beş zodyak işareti genellikle en baştan çıkarıcı olarak kabul edilse de, astrolojinin yapbozun yalnızca bir parçası olduğunu anımsamak ehemmiyetlidir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın