Anasayfa » Genel » Gizli görüntüler sızmış, Görevimiz Tehlike’nin İstanbul’daki çekimleri iptal edilmişti! O esnaf ortaya çıktı…

Gizli görüntüler sızmış, Görevimiz Tehlike’nin İstanbul’daki çekimleri iptal edilmişti! O esnaf ortaya çıktı…

Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı Misyonumuz Risk serisinin takımı, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmişti. Rejisör Christopher McQuarrie ve takımı, Kapalıçarşı’yı dolaşıp mekan bakmıştı. Ancak görüntüler sosyal medyaya sızdırılınca filmin çekimleri iptal edildi.

Gizli görüntüler sızmış, Görevimiz Tehlike'nin İstanbul'daki çekimleri iptal edilmişti! O esnaf ortaya çıktı...

O ESNAF ORTAYA ÇIKTI

Gizlilik kontratı yapıldığı halde rejisör McQuarrie’ın tahlil yaptığı o keşif görüntülerini sızdıran esnaf emin oldu.

Ünlülerin halıcısı sınan ve Türkiye’ye gelen yabancılara halı satan esnaf H. E.  iş yerindeki kameradan görüntülerin sızdırıldığı bilindi.

Gizli görüntüler sızmış, Görevimiz Tehlike'nin İstanbul'daki çekimleri iptal edilmişti! O esnaf ortaya çıktı... - Resim : 2

ESNAF ATEŞ PÜSKÜRÜYOR

Ülkemize büyük prestij katacak ‘Misyonumuz Risk’ gibi büyük projenin, bu nedenden iptal olması başta Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere yetkilileri güç vaziyette vazgeçti. Bakanlık iptal kararını vazgeçirmek için Cruise ve üretim takımıyla görüşme tabanı ararken, Kapalıçarşı esnafı ateş püskürüyor.

Esnafın bu sorumsuz tutumu sosyal medyada da geniş yankı buldu.

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman da “Dost coşkusuna yenik düşmüş. Ama bazen yapılan minik yanılgılar büyük hasarlara neden olabiliyor” biçiminde yorum yaptı. Sosyal medyada bazı takipçiler de ‘Ne hoş, ülkenin reklamı yapılacaktı, o uğur da gitti’ biçiminde tepki gösterdi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın