Anasayfa » Sağlık » Göbek Deliğine Sirkeli Pamuk Koymak (Net Cevap)

Göbek Deliğine Sirkeli Pamuk Koymak (Net Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde göbek deliğine sirkeli pamuk koymak sualini sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber göbek deliğine sirkeli pamuk koymak ne işe verim? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda göbek deliğine sirke sürmek, göbek deliği enerji başlıklarında da değişik bilgiler aktardık.

Seçenek tıp bizlere değişik değişik sağlıksal problemlerin çözümü mevzusunda dayanakçı oluyor. Göbek deliğine sirkeli pamuk koymakta seçenek tıpta hayli bir popüler olan ve sık bir biçimde insanlar tarafından uygulanan usullerden bir tanesidir. Daha Önceki zamanlardan bu yana uygulanan göbek deliğine elmalı sirke koyma çözüm usulü öbür seçenek tıp usullerine göre oldukça kolay bir yapılışa sahiptir.

Göbek Deliğine Sirkeli Pamuk Koymak Ne İşe Verim?

Göbek Deliğine Sirkeli Pamuk Koymak Ne İşe Verim?

Çocuklar ve erişkin insanlar için kullanılabilecek usullerden bir tanesi olan sirkeli pamuk usulünün sağlıksal problemlere çözüm tesirinin olduğu söylenir. Mide bulantısı ve baş dönmesi gibi sağlık problemlerini giderebilmek için uygulanan usulün aynı zamanda değişik problemlerin giderilmesinde de dayanak alındığı öğrenilir.

Karın sızısı Öksürük Soğuk Algınlığı Grip Adet Sancısı Eklem sızısı

Eşi olan şikayetleriniz varsa göbek deliğinize sirkeli pamuk koyarak şikayetlerinizi rahatlatmada seçenek tıptan dayanak alabilirsiniz.

Göbek Deliğine Sirkeli Pamuk Koyma Nasıl Yapılır?

Göbek deliğinize koyacağınız sirkeli pamuğun evreleri altta anlatıldığı gibidir.

Pak bir pamuk alın. Pamuğu sirkeye daldırın. Sirkeli pamuğu göbek deliğinize sürün. Göbek deliğinizi yara bandı ile kapatın. Bir gece süresince bekleyin.

Sirkeli pamuk usulünde 1 gece süresince beklenir ve göbek deliği 1 gece süresince yara bandıyla kapatılır. Cildinize değişik öğrenilmedik ve uygun olmayan yapıştırıcı türevi kimyevi uygulamaları yapmaktan uzak durun.

Göbek Deliğine Kekik Yağı Sürülür Mü?

Kekik yağı cildinizi tahriş edebilecek cinsten seçenek tıp usulüdür. Kekik yağını bedeninize dolaysız uygulamaktan yana olmak yerine zeytinyağı veya kantaron yağıyla kekik yağını seyrelterek sürmelisiniz. Yeniden kekik yağı karın sızısı, adet sancısı gibi sağlıksal problemlerin önüne geçebilir.

Göbek Deliğine Hangi Yağlar Sürülebilir?

Cildinizin tahrişe veya değişik ten problemleriyle karşılaşmasını önlemek için hekiminize müracaat etiniz. Fakat göbek deliğine seçenek tıpta kekik yağı, hint yağı, susam yağı, hardal yağı, nim yağı, zencefil yağı gibi yağların sürüldüğü de millet arasında öğrenilmektedir.

Sağlık kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - (3 Oy)

Yorum yapın