Anasayfa » Astroloji » Günlük burç yorumları 29 Ocak 2023! Burçları bugün neler bekliyor?

Günlük burç yorumları 29 Ocak 2023! Burçları bugün neler bekliyor?

Koç ve yükselen Koçlar, sosyal etraf ilişkileri, dostluklar burada alınacak ehemmiyetli mesullüklerle haftanızı başlatıyorsunuz. Organizasyonlar, etkinlikler, davetler bunların mesullükleri ile alakalı mevzu ve hadiseler haftanıza damga vurabilir. Bir dostunuzla aranızdaki ilişkinin kasvete girdiğini ya da bir mevzuyu onunla konuşmakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz.

Boğa ve yükselen Boğalar, haftanıza kariyer ve iş alanlarınızda ehemmiyetli teşebbüslerinizle başlıyorsunuz. Pazartesi işinizde ehemmiyetli bir işin mesullüğü üstünüze binebilir. Bazı insanlarla aranızdaki mesafeyi ayarlamak ya da aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz, bu mükelleflikler sizi azıcık alta sürükleyebilir. İş mükellefliklerini Doğru bir biçimde ele alabilirseniz bu hafta Doğru başlangıçlar ve Doğru adımlarla sizi destekleyen bir hafta olacak.

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza dış civarlardan alacağınız ehemmiyetli bilgilerle başlıyorsunuz. Eğitim, seyahat, ticaret, meşru faaliyetlerde ehemmiyetli büyümeler var ve bunlarla alakalı mesullüklerle de uğraşmak vaziyetindesiniz. Bir eğitimin, ticari bir faaliyetin mesullüğü ya da eğitim yaşamınızda seyahatlerinizle alakalı bir mevzuda alacağınız mesullükler yaşama pozitif bakmanızı yasaklasa dahi birlikte çalıştığınız ve sizi daha az tanıyan insanlara karşı mesafeli duruşunuza gözeteceksiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ortak parasal sorunlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Para ödemeleriniz ehemmiyetli olabilir ya da bir borcun ailevi bir borcun altına girmiş olabilirsiniz.  Bununla alakalı mesullükler bu hafta iyice görünür olacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın