Anasayfa » Genel » Hakan Aran

Hakan Aran

Hakan Aran Biyografisi

İş Bankası Genel Müdür Takviyecisi.
Hakan Aran, 1968 senesinde Antakya‘da doğmuştur. 1990 senesinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bvefatı ’nden mezun oldu. 2000 – 2001 seneleri arasında Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Firma yüksek lisans programını bitirdi. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi ’nde Bankacılık Doktorası yapmaya başladı.

Hakan Aran, 1990 senesinde İş Bankası BT Sistem İşletimi Bvefatı ’nde Stajyer Yazılım Uzmanı olarak misyona başladı. 1999 senesinde Balaka Teknolojileri Çözüm Geliştirme Bvefatı Müdür Takviyeciliğine, 2002 senesinde aynı Bvefatta Birim Müdürlüğüne ve 2005 senesinde de Bvefat Müdürlüğüne atanmıştır.

Hakan Aran, 17 Temmuz 2008 tarihinde İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığını soyulmuştur.

Hakan Aran, İşlemlerden, Dijital Bankacılıktan ve teknolojiden mesul olarak Banka ’nın ehemmiyetli mutasyon programlarında vazife almakta, İş Bankası Rusya YK Başkanlığı, Anadolu Sigorta YK Başkan Vekilliği, Türk Telekom YK aboneliği misyonlarında bulundu, hali hazırda SoftTech, LiveWell, GullsEye işletmelerinin YK Başkanı, Munzam Sandık Vakfı YK abonesi ve İş Bankası ’nda teknolojiden mesul Genel Müdür Takviyecisi olarak vazife yapmaktadır.

Hakan Aran, konutludur ve 3 çocuğu vardır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın