Anasayfa » Genel » Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua 2023

Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua 2023

Haksızlık yapanın pişman olması için dua, birini pişman etmek için dua, birinin pişman olması için dua, hatasını anlaması için dua şeklinde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olabilir. Haksızlık yapanın pişman olması için dua hangisi? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimizde detaylı bir şekilde hatasını anlaması için dua paylaşımı yaptık.

Birinin yaptıklarından pişman olması için dua arıyorsanız Doğru yerdesiniz. İş hayatınızda, aşk hayatınızda veya hayatınızın herhangi bir bölümünde her zaman karşımıza bizi üzen, bizi yanlış anlayan, bizi kıran insanlar çıkar. Bu insanlar her ne kadar kendimizi anlatmaya çalışsak ta veya onlar bizi anlamasa da ne yapsanız nafiledir. Sizi kıran veya üzen birisiyle karşılaştıysanız ona kötü planlar yapmaktan uzak durun. Aksine Allah ’a havale edin ve Allah katında yargılanmasını isteyin. Yargılanmasını isterken de duayla desteğinizi verin. Kötülük yapsanız veya onun hayatına etki edecek bir eylemde bulunsanız ne olacak? Çok mu mutlu olacaksınız? O yüzden kendiniz bir şeyler yapmadan Allah ’a havale edin, dua okuyun ve karşınızdaki kişinin yaptığından pişman olmasını sağlayın.

Haksızlık Yapanın Pişman Olması İçin Dua

Bu duayı sevdiğiniz için, sevdiğinizin geri gelmesi için veya size karşı kötü bir şey yapan bir şahıs için okuyabilirsiniz. İyi niyetle okumalısınız ve tüm kötü niyetlerinizi bu duadan uzak tutmalısınız. Nasıl ki kendiniz için dua okuyorsanız bu duayı da aynı şekilde kendiniz için okuyormuş gibisince okumalısınız. Üzen kişiyi pişman ettiren dua olarak size aşağıda paylaşımımızı yaptık.

Bu dua size ister fiziki olarak zarar versin, isterse psikolojik olarak yıpratsın fark etmiyor. Eğer karşınızdaki kişiden zarar gördüyseniz bu duayı okuyarak sonuca varmanızı temenni edebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi bu duayı okuduktan sonra vicdanıyla baş başa bırakın ve sizden uzak olmasını isteyin. Er ya da geç duayı okuduğunuz kişi yaptığından pişman olacak ve vicdan azabı çekecektir.

Yaptıklarından Pişman Olması İçin Dua

Bismillahirrahmanirrahim “Allahumme ya mevdiü küllü şekva hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü aleyhim ecmain. üduke ya elhi deamin mineşşitdete gafeti daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf ellezi la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey ’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es ’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal , vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey ’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin.

Karşınızdaki kişiyi pişman etmek için dua nedir diye soruyordunuz. İşte o dua bu dua! Deva bulmak isteyen, şifa bulmak isteyen ve birini pişman etmek için dua okumak isteyen bu duayla tüm dertlerini yok edebilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın