Anasayfa » Genel » Haluk Levent’e benzeyebilmek için tam 17 kilo verdi! Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filminde Haluk Levent ’i o isim canlandıracak!

Haluk Levent’e benzeyebilmek için tam 17 kilo verdi! Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filminde Haluk Levent ’i o isim canlandıracak!

Uzun bir aranın ardından Prestij Sorunu filmi ile yine sinema sektörüne giriş yapmaya hazırlanan Mahsun Kırmızıgül, Prestij Müzik ’in yükselişini mevzu alan imaliyle daha şimdiden çokça konuşulmaya başladı. 3 Şubat ’ta vizyona girecek imalde Haluk Levent ’i canlandıracak oyuncu Ali Erkin ’in rol için metamorfozu ise dikkat çekti.

Haluk Levent ’e eşliği ile dikkat toplayan Ali Erkin, rolü için 17 kilo vermesiyle gündeme geldi. Haluk Levent ’i canlandırmak için tüm konserlerini ve görüşmelerini izlediğini ifade eden Ali Erkin, Haluk Levent ’i tanıdıkça ünlü oyuncuya hayranlığının da çoğaldığını ifade etti.

PRESTİJ SORUNU ’NDEN FRAGMAN GELDİ!

Mahsun Kırmızıgül ’şan Türkiye ’de 1990 ’lı senelerin müzik piyasasına damgasını vuran Prestij Müzik çevresinde büyüyen vakaları vizyona taşıdığı yeni filmi Prestij Sorunu ’nden fragman geldi. 3 Şubat 2023 ’te vizyona girmesi beklenen imalde pek çok ünlü ada yer veriliyor.

Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül ’şan ünlü müzik imalcisi Hilmi Topaloğlu ile beraber 90 ’lar müzik piyasasını değiştirdiğini anlatan film coşku bekleniyor. Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılıp idarenen filmde ünlü pek çok ada yer verildi.

PRESTİJ SORUNU FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Filmde Haluk Levent ’i canlandıracak Ali Erkin ’in 17 kilo vermesinin ardından filmin öteki oyuncuları da merak edilmeye başladı. Box Office Türkiye ’nin haberine göre filmde Engin Hepileri, Şebnem Bozoklu, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Eser Yenenler, Melisa Döngel, Erkan Petekkaya, Erdal Özyağcılar, Zafer Ergin, Ali Erkin gibi adlar yer alıyor.

17 KİLO VERDİ!

Haluk Levent'e benzeyebilmek için tam 17 kilo verdi! Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filminde Haluk Levent ’i o isim canlandıracak!

Filmde Haluk Levent ’i canlandıracak Ali Erkin ’in 17 kilo vermesi dikkat çekti. Annesi ve babasının da Haluk Levent ’i çok hoşlandığını anlatan Ali Erkin, 3 yaşında babasının omzunda Haluk Levent ’in konserine gittiğini söyledi. Kasetlerini de biriktirdiğini söyleyen Ali Erkin ’in Haluk Levent hayranlığı ise dikkat topluyor. 3 Şubat ’ta ekrana gelecek film şimdiden merak uyandırdı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın