Anasayfa » Genel » Hande Sarıoğlu’ndan sürpriz çıkış! Prestij Meselesi filminde ben de varım!

Hande Sarıoğlu’ndan sürpriz çıkış! Prestij Meselesi filminde ben de varım!

Son yarıyılların en çok konuşulan adlarından birisi olan ve sosyal medya hesabı aracılığı ile yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Hande Sarıoğlu, özellikle Habertürk kanalında sunduğu programdan ufalayış sebebi ile herkesi donakaltmıştı.

Habertürk kanalında yayınlanan bir programın sunuculuğunu yaptığı yarıyıllarda Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir dans paylaşımı ile gündeme gelen ve kanal idaresinin dikkatini sürükleyen Hande Sarıoğlu, söz mevzusu video bahane gösterilerek işinden olmuş ve o yarıyıl içerisinde hem ünlü adlardan hem de sosyal medya kullanıcılarından büyük destek görmüştü. Kanaldan ufaladıktan sonra Instagram paylaşımlarını sıklaştıran ve üzerine bir de YouTube kanalında sunuculuk yapmaya başlayan Hande Sarıoğlu, iddialı pozları ile de herkesin dikkatine sürüklemişti.

Bir zamandır sosyal medyanın en çok konuşulan adlarından birisi olmayı başaran Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz akşam Instagram hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı. Söz mevzusu paylaşımında kariyerine ait ehemmiyetli bir büyümeyi takipçilerine aktaran Hande Sarıoğlu, sürpriz projesi ile herkesi donakalttı.

YENİ PROJESİNİ AÇIKLADI!

Hande Sarıoğlu'ndan sürpriz çıkış! Prestij Meselesi filminde ben de varım!

Sosyal medya hesabını faal olarak kullanan Sunucu Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz akşam söz mevzusu hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Setten bir karesini paylaşan Sarıoğlu, takipçilerine yeni projesinin müjdesini verdi. Sarıoğlu paylaşımına şu anekdotu düştü: “Fragman verildiğine göre açıklıyorum, Prestij Sorunu filminde ben de varım. İçinde yer almaktan coşku dinlediğim, insanlık için ufak benim için ise çok büyük bir tecrübe.”

Kariyerinin başında da Aşk- ı Memnu dizisinde rol almış olan Hande Sarıoğlu ’nun setlere tekerrür geri dönmesi, takipçilerini heyecanlandırdı. Bir sosyal medya kullanıcısı “sarı fırtına ekrana çok yakışacaksın” yorumunda bulunurken bir ötekiyi ise Hande Sarıoğlu ’nu Harika Avcı ’ya benzetti.

PRESTİJ SORUNU FİLMİNİN MEVZUSU NE?

Mahsun Kırmızıgül ’nam projesi olan Prestij Sorunu filminde Kırmızıgül ’nam yanı gizeme Haluk Levent ve Özcan Deniz gibi ünlü adların kariyer yolculukları mevzu alınacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın