Anasayfa » Astroloji » ‘İnadım inat’ olan 5 burç! Terslerine giderken çok iyi düşünün…

‘İnadım inat’ olan 5 burç! Terslerine giderken çok iyi düşünün…

BOĞA

Boğa burçları genellikle çok sabırlı bir burç olarak insanları dinlemeyi ve kavramak istemeyi çok hoşlanırlar. Ancak boynuzlardan olsa gerek, boğa burçları bazen o kadar inatçı olurlar ki fikir karşıtlığı gidişatında tüm asabını karşı tarafa vurur. Ayrıca sırf boğalara, ‘hayır’ yanıtı vermek gidişatında sonu pek de iyi olmayan şeylerle karşılaşabilirsiniz.

AKREP

Akrepler kendi düşüncelerini etrafındaki insanlara kabul ettirmek için çok çabalarlar. Veya, ‘hayır’ yanıtınızı bir evet olarak manipüle etmeye çalışırlar.

OĞLAK

Oğlak burçları da oldukça kendi fikirlerine değer veren inatçı bir burçtur. Oğlaklar genel olarak yalanlanmaktan ve karşıt görüşlerden hiç sevmezler. Sanki istediklerini elde etmek için savaşan oğlaklara şayet biri ‘olmaz’ derse ve inatçı tutumlar sergilerler. Bunların yanı gizeme karşısındaki insanı ikna etmek için elinden her şeyi yaparlar.

ASLAN

Rastgele bir bağlantı içindeyken çok dikkatli olmanız gereken aslanlar, düşüncelerini değiştirmekten nefret ederler. Şayet bir etkinlik yapılıyorsa ilk onun istediği olması gerekiyor. Yoksa neticeleri çok makûs olabilir…

İçeriği Oyla

Yorum yapın