Anasayfa » Genel » Instagram Not Bırakmak Nasıl Yapılır? (En iyi Yöntem)

Instagram Not Bırakmak Nasıl Yapılır? (En iyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Instagram anekdot vazgeçmek mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize instagram anekdot vazgeçmek nasıl yapılır? Sualinin Doğru yanıtını verdik. Aynı zamanda Instagram DM anekdotlar, Instagram anekdot özelliği, Instagram bir anekdot vazgeç ve Instagram anekdot ekleme başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Facebook, WhatsApp ve Instagram üçlüsünün sahibi olan META yapmış olduğu yeni aktüellemeyle beraber Instagram kullanıcılarının takipçileri için anekdot vazgeçebileceği yeni özelliğini duyurdu. Instagram ’ın en son versiyonuyla beraber kullanıcılara sunulan Instagram anekdot vazgeçme özelliği sohbet sayfasında ye alan arama çubuğunun altında yer alıyor. Peki, Instagram anekdot vazgeçmek nasıl kullanılır? İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla Instagram anekdot ekleme özelliği hakkında Doğru yanıtlar…

Instagram anekdot ekleme

Instagram Anekdot Vazgeçmek

Instagram ’a ilave edilen yeni özellikle beraber artık takipçileriniz için yeni bir anekdot ekleme kaderine sahipsiniz. Son aktüellemeyle beraber sunulan Instagram DM anekdot özelliği sohbet sayfanızın arama çubuğu kısmında yer alıyor.

Sohbet sayfası üzerinde ‘ ’Anekdotunuz ’ ’ düğmesine bastığınız anda karşınıza bir sayfa açılır ve bu sayfa üzerinden takipçilerinize anekdot vazgeçebileceğiniz yazılar oluşturabilirsiniz. Şayet rastgele bir anekdot vazgeçerseniz bu anekdot takipçilerinize bildirim olarak sevk edilmez fakat 24 saat süresince faal kalan anekdotlara takipçileriniz yalnızca 1 ileti ile yanıt verebilirler.

Instagram Anekdot Ekleme

Instagram ’ın yeni özelliği olan anekdot ekleme özelliğinden yararlanmak için alttaki adımları uygulayınız.

Instagram uygulamasını en son versiyona aktüelleyin Instagram ’ı açın DM kısmına gidin Sohbetlerin üstündeki ‘Anekdotunuz ’ alternatifine dokunun Anekdotunuzu takip ettiğiniz Takipçilerle veya yalnızca yakın dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Paylaş düğmesine basın.

Anekdotunuzu paylaştığınızda takipçileriniz anekdotunuzu görürse yanıt verebilirler. Paylaştığınız anekdota takipçilerinize tıkladığında bir sohbet ekranı açılır ve bu ekranla beraber takipçileriniz size 1 kezliğine yanıt verebilirler.

Instagram Anekdot Süresi Ne Kadar?

Instagram ’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan anekdot özelliği profilinizde 24 saat sabit kalacaktır. 24 saat sonra yeni bir anekdot paylaşmadığınız sürece profilinizden otomatik olarak kalkmış olacaktır.

Instagram Anekdot Özelliği Hakkında Kısa Bilgilendirme

2000 ’li senelerde oldukça popüler olan ve herkesin kullandığı MSN Messenger uygulamasını andırdıran Instagram ’ın yeni anekdot özelliği profilinizin iletiler kısmında yer alıyor. Usunuzdan geçen rastgele bir ifadeyi anekdotlar üzerinde paylaşabilir ve takipçilerinizin dikkatine sürükleyebilirsiniz. Şayet rastgele bir anekdot paylaşırsanız bu anekdotunuz takipçilerinize bildirim olarak sevk edilmez.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın