Anasayfa » Gezilecek Yerler » İstanbul Meydan AVM Nasıl Giderim

İstanbul Meydan AVM Nasıl Giderim

İstanbul Alan AVM Nerede, İstanbul Alan AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Alan İstanbul AVM Nerede

İstanbul Alan AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. No:62, 34771 Ümraniye/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Alan İstanbul AVM Nasıl Giderim

İstanbul Alan AVM Nasıl Giderim, İstanbul Alan AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

İstanbul Alan AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

11H Çifteçınarlar / Peron İstikameti 20Ü Kadıköy / Rıhtım Peron İstikameti 13Y Tepeüstü 15TA Türk Alman Üniversitesi 14TM Tepeüstü 131H Hilal Evleri 10 Elmalıkent / Üsküdar İstikameti 13H Evtaş Blokları / Üsküdar 13c İstikameti 14ES Kadıköy 131T Estergon Sokağı 131YS Estergon Sokağı 9 Adem Yavuz Semti 122C Mecidiyeköy Viyadük 13 Batı Ataşehir Peronlar / Peron İstikameti 8K Kozyatağı Metro / Üsküdar İstikameti D1 Çok Programlı Lise E-3 4.Levent Metro 139T Tedaş Önü / Sıle İstikameti 15SD Sultaniye 138 Çok Programlı Lise

İstanbul Alan AVM En Yakın Otobüs Durakları

Yeşilvadi Sapağı / Ümraniye İstikameti 3 dk yürüme Yeşilvadi Sapağı 3 dk yürüme Tepeüstü 5 dk yürüme Tepeüstü Kavşağı / Ümranıye İstikameti 6 dk yürüme Tepeüstü Kavşağı / Ümraniye İstikameti 6 dk yürüme Balkan Sokağı 9 dk yürüme Tepe Üstü 13 dk yürüme Şile Yolu 13 dk yürüme

Alan İstanbul AVM Bağlantı

Telefon: 0216 526 01 01

alan istanbul avm Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın