Anasayfa » Gezilecek Yerler » İstanbul Tema Park Nerede Nasıl Giderim

İstanbul Tema Park Nerede Nasıl Giderim

İstanbul Tema Park Nasıl Giderim?

Vialand başka bir deyişle İstanbul Tema Park İstanbul ’un Eyüp ilçesinin Yeşilpınar bölgesinde yer almaktadır. Son yarıyıllarda yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktası olarak ön tasarıya çıkan İstanbul Tema Park ’a erişmek için İETT otobüsleri ve birden fazla alternatif ile erişmek muhtemel olmaktadır. Dilerseniz kısaca İstanbul Tema Park Nasıl Giderim? Sualinin yanıtına yer verelim.

Anadolu Yakasından İstanbul Tema Parka Nasıl Giderim

Öncelikle Kadıköyden tema parka nasıl giderim sualinin yanıtını verelim: Öncelikle Kadıköy Söğütlüçeşme durağından metrobüse binin ve Mecidiyeköy durağında ininiz. Ardından burada yer alan Mahmutbey metro durağına kadar yürüyün. Varsayımı olarak 5 dakikalık bir yürüme mesafesi bulunmaktadır. Ardından Karani Akşemsettin durağında inin. Sonrasında ise alt yukarıya 5 dakikalık bir yürüme mesafesi sonrasında İstanbul Tema Park ’a eriştiniz.

Şayet Üsküdar ’dan Tema Parka Nasıl Giderim? Diye sualinin yanıtına erişmek isterseniz bu seferde Üsküdar – Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inin ve metrobüse aktarma yaparak Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Aynı Kadıköy ’den gelen rotada olduğu gibi alt yukarıya beş dakikalık bir yürüme mesafesinin ardından Tema Park ’a eriştiniz.

Ümraniye ’den Nasıl Giderim

Sık sorulan sualler arasında Ümraniye ’den nasıl gidileceği de yer almaktadır. Öncelikle Üsküdar Çekmeköy metrosuna binin ve Üsküdar istikametindeki adımları takip edin.

Büyükçekmece ’den İstanbul Tema Park ’a Nasıl Giderim?

Öncelikle bu mevzuda ayrı ayrı duraklara ve ilçelere yer vermeyeceğiz. Şayet metrobüs duraklarından bir tanesine erişiminiz varsa Edirnekapı Doğrultusundaki otobüse binerek Edirnekapı durağında ininiz. Sonrasında ise karşınıza çıkan kısımda tramvaya aktarma yapınız. Tramvayda Akşemsettin durağında inerek tabelaları takip edin. Alt yukarıya 5 dakikalık bir yürüme mesafesinin ardından amacınıza erişebilirsiniz.

Bağcılardan İstanbul Tema Parka Nasıl Giderim?

Güngören ve Bağcılar bölgesinden geliyorsanız bu sefer de tramvay ile erişebilirsiniz. Kabataş – Bağcılar tramvayına binerek Cevizlibağ durağında inin ve ana yolun yanında bulunan 94T numaralı İETT otobüsüne binin. Tema Park ’a erişmek için inmeniz gereken durak, Saya Hilal Camii durağıdır.

İstanbul Tema Park ’a Giden Otobüs ve Tramvay Hatları

36CE, 36T, 38T, 39D, 41Y, 49, 55B, 94Y

Yakınından geçen metro hattı: M7

Bu taşıtların rotasında bulunuyorsanız İstanbul Tema Park ’a son derece süratli bir biçimde erişmeniz muhtemel olmaktadır. Tema Park aynı zamanda çok geniş bir otoparkı ile siz bedelli ziyaretçilerini beklemektedir.

Dilerseniz taksi ile gitmek için de Vialand ’a gideceğinizi belirtirseniz bulunduğunuz yerden taksi ile erişimi sağlayabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın