Anasayfa » Genel » Jelgo Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı Ve Kullananların Yorumları

Jelgo Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı Ve Kullananların Yorumları

jelgo jel, jelgo jel ne işe verim, jelgo jel maliyet, jelgo jel yan tesirleri, jelgo jel kullananlar, jelgo jel muadili, jelgo jel 50 gr, jelgo jel 1+ 5, jelgo jel prospektüs, jelgo jel ne kadar, jelgo krem, jelgo krem maliyet, jelgo krem kullananlar, jelgo krem prospektüs, jelgo kullananlar, jelgo krem kullananlar, jelgo gebelikte kullanımı, jelgo neden kullanılır, jelgo ne için kullanılır, jelgo krem niye kullanılır, gibi merak edilen tüm bu suallerin yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Jelgo jel, şişliği giderici antiödematöz, cerahat giderici anti-enflamatuvar ve ağrı kesici analjezik özelliktedir. 100 gramında aktif madde olarak 1 g essin ve 5 g dietilamin salisilat kapsar.

Jelgo Jel Krem Ne İşe Verim

Jelgo jel ne için kullanılır,

Travma sonrası ezik Travma sonrası çürük Travma sonrası hematom Travma sonrası distorsiyon Servikal bazı hastalıklarda Sırt ağrısı Lumbalji Siyatik ağrıları Yüzeysel tromboflebit Bazı varis hastalıklarında kullanılabilir.

Jelgo jel ne için kullanılır mevzusunda bir hayli sağlık meseleyi belirtilebilir. Bu sağlık meselelerinin alana gelmesi ile hekim önerisine uyularak ilaç kullanılmalıdır. Muhtelif travmalara bağlı olarak gelişen bedende ezikler, çürükler, kan bir araya gelmeleri, burkulmalar, kiriş kılıfı yangısı başka bir deyişle tendovajinit gidişatlarında ilaç kullanılmaktadır. Ayrıca bir hayli ağrı çeşidi içinde kullanılır. Bu ağrıların içerisinde omurga kemiği ağrıları, sırt ağrıları, siyatik, bel ağrıları gibi ağrılarda da ilaç seçim edilebilir.

Jelgo Jel Krem İçeriği

Jelgo jelin faktör maddesi 1 g essin ve 5 g dietilamin salisilat kapsar.

Bir Hayli ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da ek bazı destekçi maddeler ilave edilmiştir. Bu maddeler:

İsopropil içki Neroli yağı Öbür ismi portakal çiçeği yağıdır. Lavanta yağı

Topikal olarak uygulanan bu ilaç aile sıhhati merkezlerine gelen hastalardan pozitif dönüşler aldığım ilaçlardan bir tanesidir. Yalnızca hekiminizin önerdiği biçimde uygulayınız. Zira uygulama biçimi ve sıklığı hastadan hastaya farklılık gösterebilir.

Jelgo Jel Krem Maliyeti

Jelgo jelin 2023 satış maliyeti, 23.17 TL ’dir.

Jelgo Jel Krem Muadilleri

Jelgo jel eşdeğerleri,

ALGESAL 40 gr pomad BEN-GAY 50 gr pomad CAPSIGEL 30 gr pomad KAMFOLIN 50 gr pomad PREPAGEL 40 G jel REPARIL 50 G jel RUMASIN 40 gr pomad

Jelgo Jel Krem Nasıl Kullanılır

Jelgo jel ile ilgili hekiminiz herhangi bir kullanım yönergeyi vermemişse gşanda bir veya iki kere ilaç kullanılabilir. Her keresinde bir kere ince bir katman olacak biçimde uygulanmak istenen yere jel sürülmelidir. İlacı yoğun olarak kullanımdan sakınılması gerekir.

Jelgo Jel Krem Yan Tesirleri

Jelgo jel krem kullanımından kaynaklı alerjik tepkine neden olabilir.

Jelgo Jel Krem Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Sol elimde başparmağımın etrafında artrit var. Sabah kalkar kalkmaz ilk olarak bu jeli kullanıyorum ve akşama kadar hiç ağrım olmuyor. Bu surattan çok hoşnudum  ve kesintisiz kullanıyorum

Kullanıcı Yorumu: Aylarca reçeteli ağrı kesici ilaçlar sınadıktan sonra, aylarca fizyoterapi gördükten sonra dahi ağrılarım eksilmedi. Bu kremi kullandım ve ağrılarım tamamen yok oldu! Netlikle benim için harika bir krem.

Jelgo Gşanda Kaç Kere?

Jelgo krem gerekli görülen bölgeye gşanda bir kere veya birkaç kere ince bir katman halinde haricen sürülür.

İçeriği Oyla

Yorum yapın