Anasayfa » Genel » Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim

Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim

Eşsiz natürel hoşlukların hâkim olduğu Kanlıkavak Parkı, Eskişehir ’in en göz akdikeni alanlarından biridir. Eşsiz natürel hoşluğu ve huzurlu atmosferi ile Kanlıkavak Parkı, Eskişehirlilerin özellikle hafta sonları hoş süre geçirmek için seçim ettiği bir yerdir. Eskişehir şehrinin kalbinde yer alan Kanlıkavak Parkı, huzurlu atmosferi ve göz akdikeni doğası ile Eskişehir ulusunun bırakılmaz yeridir. Eskişehir ’den geçen herkesin kesinlikle görmesi gereken hoşlukları ve dingin atmosferi içinde barındıran huzurlu bir civar olduğundan dolayı Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim suali, Eskişehir ’i dolaşmak için gelen fertler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Eskişehir Kanlıkavak Parkı Nerede

Ünlü efsanelere mevzu olan bu eşsiz hoşluktaki parkı merak edeneler Eskişehir Kanlıkavak Parkı nerede sualini sıklıkla dile getirirler. Kanlıkavak Parkı, Eskişehir ’in ortasında yer almaktadır.

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim

Kanlı Kavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim sualine cevaben, Kanlıkavak Parkı Eskişehir ’in ortasında, Osmangazi ile Kırmızı toprak semti arasında yer almaktadır. Kanlıkavak Parkı, Avrupa ’nın en ünlü parklarına rakip olabilecek bir hoşluğa sahiptir. Kanlıkavak Parkı ’na toplu taşıma ile gitmek isteyenler Kanlıkavak Parkı yakınından geçen otobüs hattını kullanabilirler. Bunlar; 31S, 43S, 63K, 9S numaralı otobüslerdir. Kanlıkavak Parkı, köklü geçmişiyle bir hayli efsanenin doğum yeri olmuştur. Günümüzde büyüleyici natürel manzarası ile bir hayli bireyin alakasını sürüklemekte, aynı zamanda ile de bir hayli turisti etkilemektedir.

Otobüsle Kanlıkavak parkına gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

9S Otogar 70S Danişment 11 Orhangazi Fidanlık Mevki – Odunpazarı Siyah 11 Karacaşehir – Odunpazarı Kırmızı 16 Çamlıca – Odunpazarı Siyah 16 Çamlıca – Odunpazarı Kırmızı 17 Sazova – Bademlik Siyah 26 Tepebaşı – Diş Sağlık Kurumu Kırmızı 29 Tepebaşı – Terminal Siyah 31 Turgutlar – Odunpazarı Siyah 92K Odunpazarı – Erenköy 64S Odunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran 72S Odunpazarı – Yukarıya Kalabak 73S Odunpazarı – Demirli 83S Odunpazarı – Dutluca 86S Odunpazarı – Kargın 999S Otogar Ring Hattı GECE

 

Kanlıkavak Parkı Eskişehire Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın