Anasayfa » Gezilecek Yerler » Karacaahmet Mezarlığı Nasıl Giderim

Karacaahmet Mezarlığı Nasıl Giderim

İstanbul karacaahmet kabirliği nerede veya karacaahmet kabirliği Nasıl Giderim merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır. Karacaahmet kabirliği nerede ve karacaahmet kabirliğine Nasıl Giderim mevzularında sizlere erişim vasıtalarını, erişim yollarını ve yol tariflerini ayrıntılı bir biçimde anlatacağız.

İstanbul ’un en eski kabirliği olarak öğrenilen İstanbul Karacaahmet kabirliği aynı zamanda eski olmasıyla daha önceki en büyük kabirliği olarak öğrenilmektedir. Ünlü adlarında kabirliğinin burada olması sebebiyle çok fazla rağbet gören bir kabirliktir. Anadolu yakasında bulunan kabirlik 14. Asırdan beri kullanımdadır.

Karacaahmet Kabirliği Nerede

Karacaahmet kabirliğinin nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Zeynep Kamil, 34672 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Anadolu yakasında bulunan kabirliğe İstanbul ’un bir çok noktasından meselesiz ve kolay bir biçimde erişebilirsiniz.

Karacaahmet Kabirliğine Nasıl Giderim

Karacaahmet kabirliğine Nasıl Giderim diyorsanız sizlere yanıtımız otobüs, tren, metro veya dolmuş olacaktır. 4 taşıtı da kabirliğe gitmektedir. Sizlere en uygun olan erişim vasıtasını seçim ederek meselesiz olarak kabirliğe erişebilirsiniz. Kabirliğe gitmek için yukarıyada ki erişim vasıtalarını kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda ticari taksi veya özel aracınızla da gidebilirsiniz.

Karacaahmet Kabirliği Otobüs Seferleri

Karacaahmet kabirliğine giden otobüslerin rakamı 20 adettir. 20 değişik numaraya sahip olan otobüs hatlarına binerek kabirliğe gidebiliyorsunuz. Otobüs numaralarını sizler için altta listeledik.

9A Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 11K Kazım Karabekir 11P Sarıgazi Garajı 12 Kadıköy 12C Üsküdar Devlet Sağlık Kurumu 15F Kadıköy 13 Batı Ataşehir Peronlar / Peron Doğrultuyu 14M Yeni Camii / Sondurak Doğrultuyu 14Y Kadıköy / Rıhtım Peron Doğrultuyu 2 Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 3 Hattat Hasan Çelebi Sokağı

 

Otobüsle gidebildiğiniz aynı zamanda metro veya trenle de gidebilirsiniz. Metroyla kabirliğe gitmek isterseniz M4 veya M5 isimli metrolara binebilirsiniz. Marmarayla Karacaahmet kabirliğine gitmek isterseniz de Ataköy – Pendik, Halkalı – Gebze Marmaray tren seferlerine binebilirsiniz. Karacaahmet kabirliği yol tarifi denilince akla gelebilecek yol tarifleri yukarıyadaki gibidir. Yukarıyadaki erişim vasıtaları sayesinde zahmetsiz olarak kabirliğe gidebiliyorsunuz.

Karacaahmet Kabirliği Bağlantı

Telefon: 0216 586 55 11

Karacaahmet Kabirliği Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın