Anasayfa » Genel » Kasım Ayında Patlama Yapması Beklenen 3 Altcoin

Kasım Ayında Patlama Yapması Beklenen 3 Altcoin

Bitcoin‘inde yaşanan yükseliş 21 bin seviyesini gördü. Kripto para yatırımcısının uzun zamandır beklediği bu ivme altcoinlerde de temennileri yükseltti. Aktüel teknik tahlillerde 3 altcoin için ralli yapabilir temennisi oluştu. Piyasanın en büyük balinası Kaleo da Kasım ayında patlama yapacak 3 altcoini açıkladı. Kasım Ayında Patlama Yapması Beklenen 3 Altcoin!

KASIM AYINDA PATLAMA YAPMASI BEKLENİYOR

Ünlü kripto para balinası Kaleo, Dogecoin ve Polygon MATIC için patlama bekliyor. Halihazırda yatay seyri devam eden piyasada bu iki altcoin teknik açıdan hareketleniyor. Dogecoin’in 0.13 dolar seviyesinde konsolide olduğunu bildiren analist, bu noktadan yüzde 50 daha yukarıya güzergahlı harekete olabileceğinin sinyalini verdi.

Dogecoin, yakın zamanda beklenen yükselişini 0.12 dolara kadar düzenleyebilir. Şu an ise Dogecoin 0.1235 dolardan harekât görüyor.

Kasım Ayında Patlama Yapması Beklenen 3 Altcoin

MATIC YÜKSELİŞTE!

Polygon MATIC uzun zamandır 1 doların üzerinde kurulma bekliyordu. Hali Hazırda 1.13 dolardan harekât gören MATIC bu bölgenin üzerinde patlayıcı bir ralliye hazırlanıyor.

SUSHI BTC’Yİ TAKİP EDİYOR!

DEX tokeni SushiSwap, Bitcoin’e karşı bir çekilme yaşasa da şu an tekerrür yükseliş trendine girmiş gidişatta. Analist Kasım ayı içerisinde bir hareketlilik öngörüyor.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın