Anasayfa » Genel » Kordon Subay Orduevi Nerede Nasıl Giderim

Kordon Subay Orduevi Nerede Nasıl Giderim

Kordon Subay Orduevi Nerede, Kordon Subay Orduevi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Kordon Subay Orduevi

Kordon Subay Orduevi Nerede

Kordon Subay Orduevi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Yeşiltepe, Mithatpaşa Cd. No.92, 35260 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Kordon Subay Orduevi Nasıl Giderim

Kordon Subay Orduevi Nasıl Giderim, Kordon Subay Orduevi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Kordon Subay Orduevi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön202Havalimanı253Halkapınar Metro920Çiğli Merkez930Bornova – Konak951Lozan Alanı – Konak811Engelliler MerkeziHAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİKarşiyaka-Mavişehir470Tınaztepe691Lozan Meydanı680Lozan Meydanı681Lozan Alanı

Kordon Subay Orduevi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeDokuz Eylül Rektörlük4 dk yürümeLozan5 dk yürümeAlsancak Efes Oteli Havaş6 dk yürümeMontrö8 dk yürüme

Kordon Subay Orduevi Telefon Numarası

Telefon: 0232 441 14 42

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın