Anasayfa » Genel » Korkudan komediye… Bu hafta vizyona giren filmler belli oldu!

Korkudan komediye… Bu hafta vizyona giren filmler belli oldu!

The Banshees Of Inisherin

Oyuncular: Colin Farrell, Brendan Gleeson, Kerry Condon

The Banshees of Inisherin, uzak bir İrlanda adasında yaşayan iki dostun yaşamına odaklanıyor. 1920’li senelerin İrlanda’sında, minik bir sahil kasabası olan Inisherin’de yaşayan Colm ve Padraic, senelerdir en yakın dostlardır. Ancak Colm, Padraic ile olan dostluğunu bir anda tamamlamaya karar verir. Bu karar yalnızca onların yaşamını etkilemekle kalmaz kasaba ulusu üzerinde de muhtelif tesirleri olur.

Prestij Sorunu

Oyuncular: Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner

Prestij Sorunu, müzik üretimcisi Hilmi Topaloğlu ’nun kurucusu olduğu Prestij Müzik yarıyılında yaşananları mevzu ediyor. 1991 senesinde kurulan Presitj Müzik, 90 ’lı senelerde ülke müziğine çok ehemmiyetli adları kazandırdı. Bu yarıyılda Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent ’in de yolu Prestij Müzik ile kesişti. Filmde, Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in, Hilmi Topaloğlu ile beraber çıktıkları yolculuğa odaklanılıyor.

Musallat 3

Oyuncular: Kurtuluş Şakirağaoğlu, Pelinsu Çiçeli, İbrahim Aslan

Musallat 3, cinlerin musallat olmasıyla kendisini us sağlık kurumunda bulan bir adamın yaşadıklarını mevzu ediyor. Burhan, on beş sene evvel yaşanan vahim hadiselerin ardından, cinlerin hamlesiyle oğlunu ve gelinini kaybeder. Yaşananların mesulü olarak görülen Burhan, kendisini bir anda us sağlık kurumunda bulur. Ancak ateşten yaratılanlar hala onun peşindedir ve Burhan’ı us sağlık kurumunda yalnız vazgeçmezler.

Kulübeye Tıklat

Oyuncular: Jonathan Groff II, Ben Aldridge, Dave Bautista

Kulübeye Tıklat, sevinçli başlayan tatilleri, kapılarında dört yabancının bitmesiyle kabusa dönen bir ailenin yaşamına odaklanıyor. Eric ve Andrew, evlatlık kızlarıyla Wen ile beraber New Hampshire kırsalındaki ücra bir kulübede tatile çıkar. Onların yaşamı, silahlı dört yabancı tarafından rehin alınmalarıyla apayrı bir hal alır. Aileden, kıyametin önlenmesi için zorlu bir tercih yapması istenir. Dış dünya ile iletişimleri olmayana aile aboneleri, her şeylerini kaybetmeden evvel güç bir karar vermek zorundadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın