Anasayfa » Genel » Larissa Gacemer

Larissa Gacemer

Larissa Gacemer Biyografisi

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya‘nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Larissa Gacemer’in kızlık soyadı Rodrigues ’dir. Bir ablası vardır.
17 yaşında modellikiye’ye gelmesinden evvel Brezilya’da 4 sene tiyatro eğitimi almış.

Vazife aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 senesinde İzmir‘e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde daha önceki basketbolcu eşi 27ab8ade0d109da8abbdb44303480eda Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa ’nın sonra da istanbul’a gelerek Mayıs 2 bulmuştur.

2012 senesinde “Krem” dizisinin rejisörü telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemiştir. Bu dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile beraber oynadı.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, bütün olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 senesinde Panama ’da yapılan, Acun Ilıcalı ’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Şanlılar – Gönüllüler müsabakasında Şanlılar ekibinde Larissa Gacemer ’de yarıştı. Müsabakada şanlılar ekibinde Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler ekibinde ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe‘nin birinci olduğu müsabakada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2013 senesinde eşi 27ab8ade0d109da8abbdb44303480eda Gacemer ile birlikte “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır.

3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi 27ab8ade0d109da8abbdb44303480eda Gacemer ile beraber İzmir‘de ikamet etmektedir.

2015 senesinin Mayıs ayında ATV de yayınlanan Şoray Uzun‘un sunduğu Döndür uğrunu müsabaka programına eşi ile birlikte katıldı.

2016 senesinde Yavuz Seçkin‘in senaryosunu yazıp üretimciliğini üstlendiği “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” isimli sinema filminde Yavuz Seçkin başrolde oynarken öbür rollerde Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm ve Ümit Karan oynadı. Misafir oyuncu olarak Saba Tümer, Bülent Serttaş ve Mesut Yar da filmin kadrosuna dahil oldu.

2 Aralık 2016 tarihinde vizyona giren ve senaryosunu Gupse Özay‘ın yazdığı “Görümce” isimli filmin rejisörlüğünü Kıvanç Baruönü yaparken başrolde Gupse Özay oynadı, öbür oyuncular ise Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, İnci Pars, Anıl Tetik, Larissa Gacemer, Demet Akbağ, Ayberk Atilla, Ayşegül İşsever oldu.

Film ve dizileri :
2016 – Görümce Francesco’nun ablasıSinema Filmi
2016 – Yıldızlar da Kayar: Das Borak Camila Sinema Filmi
2015 – O Hayat Benim 3. Sezon Arzu TV Dizisi
2012 – Krem Rüya TV Dizisi

İçeriği Oyla

Yorum yapın