Anasayfa » Genel » Maddie Ziegler

Maddie Ziegler

Maddie Ziegler Biyografisi

Sia Kate Isobelle Furler ’ın ‘Elastic Heart ’ şarkısına çekilen klipte ettiği dans ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmış ve popülerleşmiştir.

Maddie Ziegler, 30 Eylül 2002 tarihinde ABD, Pensilvanya, Pittsburgh ’da doğmuştur. Bütün ismi Madison “Maddie” Nicole Ziegler ’dir. Annesinin adı Melissa Gisoni, babası Kurt Ziegler ’dir. Annesi ve babası, 2011’de boşandılar. Annesi daha sonra Greg Gisoni ile evlendi. Mackenzie isminde bir ufak kız kardeşi vardır ve Ryan ile Tyler isminde ikiz olan kardeşi vardır. 3 yaşından beri dans eden ve 40 kilo olan Maddie Ziegler, dansçılık yapmakta ve en büyük hayali Broadway ’de dansçı yada koreografici olmaktır.

Maddie Ziegler, ABD ’de yayınlanan ‘Dance Moms ’ isimli çocuk dans müsabakasına katıldı. Burada tanınınca Sia Kate Isobelle Furler ’ın 2013 senesinde “Elastic Heart” isimli şarkısının klibinde oynamak için Los Angeles ’a gitti.

Maddie Ziegler, 2013 senesinde Sia Kate Isobelle Furler ’ın ‘Elastic Heart ’ şarkısına çekilen klipte Shia LaBeouf ile ettiği dans ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmış ve popülerleşmiştir. Daha sonra yeniden 2014 senesinde “Chandelier” ve “Big Girls Cry” ve 2016 senesinde “The Greatest” kliplerinde dans etti.

2017 senesinde “The Book of Henry” isimli filmde Naomi Watts, Sarah Silverman ile birlikte rol aldı.

Filmleri :
2017 – The Book of Henry Christina Sickleman Sinema Filmi
2016 – Ballerina Camille Le Haut Sinema Filmi
2015 – Homework & Hidden Talents Shelby Tv Dizisi
2015 – Austin & Ally Shelby 1bölüm Tv Dizisi
2012 – Drop Dead Diva Young Deb 1bölüm Tv Dizisi

İçeriği Oyla

Yorum yapın