Anasayfa » Genel » Marka kimliğini yenileyen Dacia, yeni cazibe aracı Manifesto’yu tanıttı

Marka kimliğini yenileyen Dacia, yeni cazibe aracı Manifesto’yu tanıttı

Dacia, Renaulution stratejik planının açıklanmasından 20 ay sonra marka tarihinde yeni bir sayfa açıyor.Dacia yeni marka kimliği kapsamında aynı zamanda, temel değerlerini yansıtan konsept araç Manifesto’yu da tanıttı.

Dacia Manifesto, iddialı ve havalı kimliğiyle ön plana çıkıyor. Ekonomik ve çevresel açıdan verimli özellikleriyle de arabaseveleri cezbeden Manifesto’nun öncü özelliklerinden bazıları, gelecekteki Dacia seri üretim otomobilleri için de geliştirilecek.

Dacia’dan yapılan açıklamaya göre Manifesto konsepti geleceğe yönelik yeni bir model olmayacak ancak markanın başarısını oluşturan değerleri ve nitelikleri daha da ileriye taşıyacak.

Dacia’nın müşterilerinin yaşam tarzlarıyla uyumlu, özgün, dayanıklı, çok amaçlı ve çevre dostu araçlar sunduğunu belirten MAİS A.Ş. Genel Müdürü Berk Çağdaş, “Bir otomobilde gerçekten olması gereken özellikleri gelişen teknolojiyle sürekli güncelleyen Dacia, akıllı çözümler sunan bir fiyat performans markası olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yenilenen ürün yelpazesi ve MANIFESTO konsept otomobili, yeni marka kimliğiyle birlikte Dacia’nın maceracı ruhunun bir göstergesi” dedi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın