Anasayfa » Astroloji » Mavi Ay’ın burçlara etkisi neler? Günlük burç yorumları 30 Ağustos 2023

Mavi Ay’ın burçlara etkisi neler? Günlük burç yorumları 30 Ağustos 2023

30 Ağustos’ta görülecek olan Mavi Ay, burçları büyük miktarda etkileyecek. İşte Mavi Ay’ın burçlara tesirleri…

MAVİ AY NEDİR?

Ağustos ayının ikinci Süper Ay hadisesi 30 Ağustos 2023 tarihinde görülecek. Mavi Ay yarın saat 04:36’da doruğa erişecek. Mavi Ay, gök olayları takvimine göre sene içerisinde seyrek alana gelen bir fenomendir. Bir ay içerisinde yaşanan iki dolunay olayını ifade eder. Banalde her ay bir dolunay yaşanırken, bu ender gidişatta bir ay içinde iki kere dolunay asıllaşır. Dolunayın kesin tarihlerinin hesaplanmasındaki güçlükler sebebiyle, bu ekstra dolunay Mavi Ay olarak adlandırılır. Mavi Ay, reelinde rengiyle değil, bu ikinci dolunay olayının enderliği ve özelliğiyle tanınır.

İşte Mavi Ay’ın burçlara tesirleri…

Çevrenizdeki insanlarla geçimi tutma mevzusunda pek mesele yaşamayacaksınız. İstediklerinize adım adım yanaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Var olan tam meseleleri yavaş yavaş çözüme kavuşturma ünsünüz var. Neticelerin her açıdan tanımlayıcı olabileceği bir gündesiniz.

İkili ilişkilerde gayret içine girebilirsiniz. Eşinizle alakalı mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Mesullükleriniz gündeme gelebilir. Zafer için daha fazla angaje olmanız gerekebilir. Ailevi mevzularda duyarlı olmanız gereken zamanlardasınız. Seri etmeden karar vermeniz gereken vaziyetler ortaya çıkabilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın