Anasayfa » Genel » Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip Çizmeli Kedi, insanları aldatarak fakir efendisi için zenginlik ve saygınlık elde etme peşinde koşan bir kedidir. Dünyanın en popüler Avrupa orijinli masallarından biri olan Çizmeli Kedi ’nin merakla beklenen yeni filmi ise kısa zaman sonra vizyona girecek.

Rejisör koltuğunda Joel Crawford ’un yer aldığı Çizmeli Kedi Son Dilek filminin bu ay içinde vizyona girecek olması ise Çizmeli Kedi hayranlarını mutlu etti. Hikayesiyle her yaştan insanın alakasını sürükleyen Çizmeli Kedi, animasyon tutkunlarının da alakayla takip ettiği üretimler arasında yer alıyor.

ÇİZMELİ KEDİ SON DİLEK NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Merakla beklenen Çizmeli Kedi Son Dilek ne zaman vizyona giriyor? Çizmeli Kedi Son Dilek vizyon tarihi ne zaman?

Çizmeli Kedi Son Dilek filminin vizyon tarihi nihayet muhakkak oldu. Her yaştan animasyon isteğin merakla beklediği Çizmeli Kedi ’nin 102 dakika sürecek yeni filmi hem çocuklar hem de erişkinlere hitap ediyor.

27 Ocak ’ta vizyona girecek üretim daha şimdiden büyük alaka görmeye başladı. Türkiye ’de ne zaman vizyona gireceği suali ise Çizmeli Kedi hayranları tarafından merak ediliyordu. Merakla beklenen üretimin 27 Ocak ’ta vizyona girecek olması ise hayranlarını neşelendirdi.

ÇİZMELİ KEDİ SON DİLEK MEVZUSU NEDİR?

Güvenliğini ihlal etmesinin hasarlarının farkına varan Çizmeli Kedi, 9 canından 8 ’ini kullanmasının ardından yalnızca 1 hakkı kalmasıyla daha boyu eğici olmayı seçer. Daha Önceki düşmanı olan çekici Yumuşak Pati Kitty ’den takviye istemesi gerekecektir. Çizmeli Kedi ’nin bu takviye öneriyi sonrasında hayatında yeni bir yarıyıl başlayacaktır.

Joel Crawford ’un rejisörlüğünü yaptığı animasyon filmi 21 Aralık 2023 ’de ABD ’de gösterime girmişti. DreamWorks Animation imzası taşıyan üretim, 2011 üretimi Çizmeli Kedi ’nin devamı ve Şrek sersinin bir yan mahsulü olarak dikkat çekiyor. Türkiye ’de 27 Ocak 2023 tarihine vizyona girecek Çizmeli Kedi Son Umut ise büyük bir alaka görüyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın