Anasayfa » Genel » Murat Boz’un yeni filminden ilk fragman geldi! Amazon’un ilk yerli yapımı olacak! Rüyanda Görürsün filmi ne zaman yayınlanacak?

Murat Boz’un yeni filminden ilk fragman geldi! Amazon’un ilk yerli yapımı olacak! Rüyanda Görürsün filmi ne zaman yayınlanacak?

Amazon Prime Video ’nun Türkiye ’de yayına başlamasının ardından yerli üyelere özel üretimler de gündeme gelmeye başladı. Amazon Original ’in ilk yerli imali olan Düşünde Görürsün filminin resmi fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Burcu Özberk ’in yer aldığı öyküsüyle de şimdiden dikkat topluyor. Filme ait resmi fragmanın yayınlanmasının ardından filmin ne zaman gösterime gireceği ise incelenmeye başladı.

DÜŞÜNDE GÖRÜRSÜN FİLMİNİN MEVZUSU NE?

Amazon Original ’in ilk yerli imali olma özelliğini taşıyan Düşünde Görürsün filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Filmin mevzusu ise dikkat topluyor. Tüm aşklar tanışma, kavuşma ve ayrılıkla başlarken bu film kavuşmakla başlıyor. Engin Murat Boz ve Pelin ’in Burcu Özberk beklenmedik biçimde büyüyen aşkı mevzu ediliyor.

Aşka ve konutluluğa inanmayan Engin ile Pelin bir düşün içinde kendini buluyor. Yalnızca efora ve galibiyete değer veren Engin ’in, naif ve hayalci orta sınıf bir ailenin kızı olan Pelin ile tanışmasının ardından yaşadıkları enteresan bir aşk mevzu ediniyor.

DÜŞÜNDE GÖRÜRSÜN OYUNCU KADROSU

Murat Boz'un yeni filminden ilk fragman geldi! Amazon'un ilk yerli yapımı olacak! Rüyanda Görürsün filmi ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Burcu Özberk ve Murat Boz ’un yer aldığı Düşünde Görürsün filminde bir hayli ünlü ad onlara eşlik ediyor. Devrim Yakut, Ekin Mert Daymaz ve Şerif Erol gibi zaferli adlar filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Düşünde Görürsün filminin ilk fragmanı ise kısa vakitte büyük alaka görmeyi muvaffak oldu.

DÜŞÜNDE GÖRÜRSÜN FİLMİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Amazon Original ’in ilk yerli filmi olan Düşünde Görürsün, 3 Şubat ’ta izleyicilerle buluşacak. Senaryosunu Umut Açıkalın, Ferhat Ergün ve Serhat Solmaz ’ın kaleme olduğu filmin ilk resmi fragmanının gelmesinin ardından bir hayli izleyici ise coşkuyla filmin yayınlanmasını beklemeye başladı. Değişik senaryosu ve zaferli oyuncu kadrosu ile dikkat toplayan filmin 3 Şubat 2023 ’te Amazon Prime Video ’da izleyici ile buluşacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın