Anasayfa » Genel » Nissan Türkiye’de nisan ayı fırsatları başladı! O modeller için yüzde 0 faiz ve 50 bin TL’ye varan indirim avantajları duyuruldu!

Nissan Türkiye’de nisan ayı fırsatları başladı! O modeller için yüzde 0 faiz ve 50 bin TL’ye varan indirim avantajları duyuruldu!

Yedek parça maliyetinin çoğalması, yonga krizinin devam etmesi, üretilen vasıta cinslerine ait muhtelif kısıtlama kararlarının alınmış olması ve daha pek çok ek etkenin tesiri ile son yarıyıllarda rekor seviyelere erişen sıfır km vasıta maliyetleri, yurttaşların vasıta sahibi olma hayallerini ertelemelerine neden oldu. Birikimleri karşılığında sıfır km bir taşıta sahip olamayacaklarını düşünerek aktüel vasıta kampanyalarını yakından takip etmeye başlayan harcayıcılar, nisan ayı kampanyalarını araştırmaya başladı.

Nisan ayına girilmesi ile beraber bir hayli vasıta üretici işletme maliyet listelerini aktüellerken beklenen indirim haberi Nissan ’dan geldi. Hem ülkemizde hem de öteki dünya ülkelerinde milyonlarca harcayıcı tarafından seçim edilen markalardan biri olan Nissan, nisan ayına özel vasıta kampanyaları tertip ettiğini bildirdi. İşletme, kredi ve indirim avantajlarına müteveccih detayları paylaştı.

PEŞİN ALIMLARA İNDİRİM FIRSATI SUNULACAK!

Nisan ayına girilmesi ile beraber vasıta satış maliyetlerini aktüelleyen Nissan, harcayıcıların bütçelerini destekleyebilmek emeli ile indirim kampanyaları tertip ettiğini bildirdi. Bu kapsamda sıfır km vasıta modellerine peşin alımlarda anında indirim hakkı tanımlayacağını ifade eden işletme, detayları aktardı.

Tertip Etmiş olduğu indirim kampanyaları kapsamında indirim meblağının modele göre farklılık göstereceğini ve söz mevzusu kampanyalarının nisan ayı süresince geçerli olacağını ifade eden Nissan, alakalı indirim faydalarını şu biçimde sıraladı:

Yeni Nissan Qashqai e- Power: 40 bin TL indirim Nissan Qashqai: 40 bin TL indirim Yeni Nissan X- Trail e- Power: 50 bin TL indirim Yeni Nissan X- Trail: 50 bin TL indirim Nissan Juke: 15 bin TL

NISSAN NİSAN AYI KREDİ KAMPANYALARI

Nissan Türkiye'de nisan ayı fırsatları başladı! O modeller için yüzde 0 faiz ve 50 bin TL'ye varan indirim avantajları duyuruldu!

Nakit alımlarda indirim fırsatı sunulacağını belirten Nissan, yeterli nakdi olmayan harcayıcılara ise kredi fırsatı sunacağını bildirdi. Nissan alakalı kredi kampanyalarının içeriklerini şu biçimde sıraladı:

Yeni Nissan Qashqai e- Power: 12 ay, yüzde 0 faiz, 280 bin TL Nissan Qashqai: 12 ay, yüzde 0 faiz, 240 bin TL Yeni Nissan X- Trail: 12 ay, yüzde 0 faiz, 320 bin TL Nissan Juke: 12 ay, yüzde 0, 120 bin TL

İçeriği Oyla

Yorum yapın