Anasayfa » Genel » Ölümcül Takip (Blitz) konusu nedir? Nerede çekildi? Oyuncu kadrosu…

Ölümcül Takip (Blitz) konusu nedir? Nerede çekildi? Oyuncu kadrosu…

Sinema dünyasının önde gelen adlarının rol aldığı Ölümcül Takip Blitz filmi ekranlarda yerini aldı. Filmseverler başrolünde Jason Statham ’ın oynadığı Ölümcül Takip filmi mevzusu, senaryosu, oyuncun kadrosuyla dikkatleri sürüklemeyi muvaffak oldu. Filmi izleyenler arama motorlarında Ölümcül Takip Blitz mevzusu, oyuncu kadrosu ve nerede çekildiği ile alakalı suallere cevap aramaya başladı. Peki, Ölümcül Takip Blitz mevzusu ne, nedir? Ölümcül Takip nerede, ne zaman çekildi? Ölümcül Takip Blitz oyuncuları kim, Kim, oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar…

ÖLÜMCÜL TAKİP BLİTZ MEVZUSU NE, NEDİR? ÖLÜMCÜL TAKİP NEREDE, NE ZAMAN ÇEKİLDİ? ÖLÜMCÜL TAKİP BLİTZ OYUNCULARI KİM, KİMDİR, OYUNCULARI KİMLER?

Galibiyetli ve sert bir polis olan Tom Brant Jason Statham şehre fobi salan Blitz isimli seri katili tutmak için görevlendirilir. Vakalar büyüdükçe işin içinde kendisinin de olduğunu, birilerinin onu hedef yaptığını anlar. Uyuşturucudan kurtulmaya çalışan dostunu tehdit eden Blitz’in listesinde Brant te mi vardır? Film Ağustos 2009’da Londra’da çekildi. Blitz, Lionsgate UK tarafından üretimi hakikatleştirilen ilk film olma üzelliği taşıyor.

ÖLÜMCÜL TAKİP NEREDE, NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Çekimleri 21 Ocak 2014 senesinde Londra’da başlayan Ölümcül Takip Blitz filminin tüm çekimleri, Birleşik Kraliyet ile Bulgaristan’da bulunan stüdyolarda bitirildi.

ÖLÜMCÜL TAKİP BLİTZ OYUNCULARI KİM, KİMDİR, OYUNCULARI KİMLER?

Ölümcül Takip filminin oyuncu kadrosu şu adlardan oluşuyor:

Jason Statham – Tom Brant
Paddy Considine – Poerter Nash
Elly Fairman – DC Sandra Bates
Bill Champion – Dr. Leonard
David Morrissey – Harold Dunlop
Zawe Ashton – Elizabeth Falls
Aidan Gillien – Barry Weiss

İçeriği Oyla

Yorum yapın