Anasayfa » Genel » PancakeSwap nedir? Cake coin nasıl alınır?

PancakeSwap nedir? Cake coin nasıl alınır?

Yatırım alanında var olan platformlar birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Sürekli kendini geliştiren bu platformlar birtakım özelliklerle donanımlı oldukları taktirde daha çok rağbet görmektedirler. Bu çerçevede kripto para piyasasına yönelik araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede en çok araştırılan kripto para birimlerinden biri de PancakeSwap. Peki, PancakeSwap nedir? Cake coin nasıl alınır? Detaylar haberimizde…

PancakeSwap nedir? Cake coin nasıl alınır?

PANCAKESWAP NEDİR?

Cake coin kullanıcılarının token alışverişi yapmasına bazı yollar kanalı ile likidite elde etmesine ve bunun karşılığında da bir ücret elde etmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans platformu olarak ifade edilmektedir. CAKE coin kullanan yatırımcılar likiditeye karşı otomatik bir piyasa modelini kullanmayı tercih etmektedirler. CAKE coin borsası BEP-20 tokenlerini takas etmek amacı ile oluşturulmuş olan merkezi bulunmayan bir borsa türü olarak ifade edilmektedir.

CAKE coin kullanıcıların, BEP-20 tokenlerını takas etmelerine fırsat verdiği gibi borsa için likidite sağlamalarına ve ücretler kazanmalarına, LP tokenlerini stake etmelerine ve daha fazla cake kazanabilmek adına çeşitli platformlarda da CAKE stake edilmesini sağlamaktadır. Sistem CAKE coin’in SYRUP gibi farklı tokenleri toplamasına da izin vermektedir. CAKE coin kullanıcıları bu işlemlerin sonunda CAKE ile ödüllendirilmektedir.

CAKE COIN NASIL ALINIR?

CAKE coin, satın almak için öncelikle Kripto Para borsasını kullanmak gerekmektedir. Türkiye piyasalarında ise CAKE coin almak son derece kolay ve hızlı olabilmekte üstelik bu işlem içinde herhangi bir şart aranmamaktadır. CAKE coin ismi açıklanmayan geliştiriciler tarafından hayata geçirilmiş olan merkezsiz bir borsa anlayışı olarak ifade edilmektedir.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın