Anasayfa » Gezilecek Yerler » Profilo AVM Nasıl Giderim

Profilo AVM Nasıl Giderim

Profilo AVM Nerede, Profilo AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Profilo Alışveriş Merkezi Nerede

Profilo AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Gülbahar, Cemal Sahir Sokaği No:33, 34394 Şişli/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Mecidiyeköy Profilo AVM Nasıl Giderim

Profilo AVM Nasıl Giderim, Profilo AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Profilo AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

66 Gülbağ / Son Durak Doğrultuyu 66Z Şişli Merkez 522 Nişantepe / Nişantepe Doğrultuyu 15TA Mecidiyeköy Kabirlik 30A Beşiktaş Peronlar 121A Çifteçınarlar 121B Kavacık Aktarma 121BS Sultaniye 122C Mecidiyeköy Viyadük 122D Atatürk Semti Peronlar 122M Mecidiyeköy Kabirlik 122Y Mecidiyeköy Viyadük 251 Mecidiyeköy Kabirlik 252 Kartal 256 Yeditepe Üniversitesi Yerleşkeyi 522B Mecidiyeköy Kabirlik 522ST Mecidiyeköy Kabirlik 622 Yenidoğan Peronlar 25G Sarıyer 30M Beşiktaş Peronlar

 

Profilo AVM Bağlantı

Telefon: 0212 216 44 00

Profilo AVM Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın