Anasayfa » Rehber » PUBG Mobile Hile 2023 (Güncel Çalışan Hile)

PUBG Mobile Hile 2023 (Güncel Çalışan Hile)

PUBG, Fortnite ve Apex Legends gibi oyunlarla beraber ve tüm zamanların en iyi Battle Royale oyunlarından biri olma unvanını göğüslüyor. PUBG ile alakalı en iyi şey ise 2010 ’ların sonlarında Battle Royale oyunlarının baskın rekabetçi reyin cinsi haline geldiği Battle Royale devrimini müjdeleyen orijinal oyunlardan biri olmasıdır. Oyunun geniş bir oyuncu kitlesine ve aşırısıyla rekabetçi bir yaklaşıma sahip olması da PUBG mobil şike ve hacklerinin gündeme gelmesine neden oldu. Neyse ki, oyunda galibiyet sağlamanıza katkı sağlayabilecek PUBG şike satın al hizmeti için Doğru yerdesiniz.

PUBG Mobile Şike Aktüel Çalışan Şike

PUBG Mobile Zaferi

PUBG o kadar zaferli bir reyin ki, tüm zamanların azami hasılat yapan oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu gidişatta doğal olarak reyin geliştiricilerin oyunun temasını devamlı olarak aktüellemesine yol açıyor. PUBG Mobil, orijinal PUBG yaratıcıları tarafından geliştirilmedi ancak gelişimine Çinli firma Tencent liderlik etti.

Tencent, PUBG Mobil ’i, PUBG oyununu özleyen ancak oyundan PC ’lerinde veya reyin konsollarında yeterince verim alamayan oyunculara hitap etmek için yarattı. PUBG Mobil ’in gelişimi, telefon geliştiricilerine mobilden reyin oynamak için daha fazla neden verdiğinden, mobil oyunlar için çok ehemmiyetli olabilecek bir ilerlemenin önünü açtı.

PUBG Mobil ’in popülaritesi, telefonlarda artan kare süratlerine ve daha yüksek yenileme süratleri için arzda bulunan insanların rakamının çoğalmasına yol açtı. Misalin, reyin 2023 ’de 90hz yenileme süratini desteklemeye başladı. Bununla beraber PUBG Mobil ’in teknik aktüellemeleri halen devam etmekte. Bu da oyunu çağdaş reyin telefonlarıyla daha geçimli hale getiren bir özellik. Telefonunuzda %100 geçimli bir biçimde oynayabileceğiniz PUBG ’de ezeli rakiplerinizi yenebilmeniz için eşsiz bir fırsatınız var. PUBG şike satın al hizmeti natürel ki. Şimdi aradığınız zafer sadece bir tık uzağınızda!

PUBG Mobile Şike Al

En iyi tespit edilmemiş PUBG şike satın al hizmetlerine erişebilmeniz artık oldukça kolay! Hileal adresindeki PUBG şikeleri devamlı olarak aktüelleniyor ve savaş alanında sizi yenilmez kılacak olağanüstü güçlü alternatifler sunuyor. Piyasaya sürüldüklerinden bu yana en düşük tespit oranları ile Hileal ’da yer alan PUBG şike ve hacklerinin usunuzu başınızdan alacağını garanti ediyoruz! Yalnızca en iyi özelliklerle, Hileal‘ın tespit edilemeyen PUBG şike satın al hizmeti, yalnızca reyin şike pazarına hâkim olmakla kalmıyor, aynı zamanda alıcıların da reyin içinde aynı şeyi yapmasını sağlıyor.

Fikir bir hayli başka reyin tarafından kopyalanmış olsa da PUBG hala ilk hakikat Battle Royale oyunu olarak kabul ediliyor. PUBG Mobil, düşük nitelikli PC ’leri olan kullanıcılar için müthiş bir seçenek. Tehlikesiz PUBG şike satın alarak, en son ayakta kalan rastgele bir rakibinizi alt etmekte güçlük sürüklemeyeceksiniz.

Her şike geliştirilir ve ne kadar gelişmiş olursa olsun rastgele bir şike ihtiyata sistemi tarafından idrak edilmemesi sağlanır. Oyuncular tarafından, oyuncular için geliştirilen adresindeki PUBG şike satın al hizmetinin lüzumlarınızı karşılayacağına eminiz.

PUBG Mobile Şikeleri

Her biri değişik özelliklere ve alternatiflere sahip muhtelif PUBG şike satın al hizmeti Hileal‘da sunulmakta. Nitekim bazı PUBG şikeleri için öteki şikelere mukayeseyle değişik ihtiyaçlara lüzum dinlenebilir. Bunun sebebi, her geliştiricinin muhtelif sebeplerle şikelerini kendi usulleriyle aktüelleme gayretidir.

Bir PUBG şike satın al hizmeti aldığınızda, oyundaki öteki oyunculara karşı büyük bir avantaj elde edersiniz. PUBG şike satın al hizmeti ganimet elde etmenize, öldürme oranlarınızın çoğalmasına ve daha uzun vakit yaşamda kalmanıza imkân tanımaktadır. Hileal‘ın PUBG şike satın al hizmetinden yararlandığınızda Android ve iOS ’ta daha fazla fiyatsız BP ve fiyatsız UC elde etmenize imkân tanıyan rastgele bir uygulama, mod veya teknik de kazanmış olursunuz.

PUBG Mobile Duvar Şikesi

Bir duvar şikesinin kullanılması, oyuncuların duvarların arkalarını görebilmesine imkân tanımaktadır. Bir oyuncunun düşmanları, eşyaları, erzakları, otomobilleri ve öteki ehemmiyetli reyin eşyalarını duvarların içerisinden görebilir. Bu şike ile daha kolay yağmalama, oyuncu bulma veya rakiplerden sakınma ve çok daha uzun vakit yaşamda kalma sağlanmaktadır. Daha uzun vakit yaşamda kalındığında daha fazla görünüm ve daha fazla XP, ödül, BP, UC ve ganimet sandıkları kazanılabilmektedir. Hileal ’daki PUBG şike satın al kısmındaki bayağı bir wallhack duvar şikesi, neredeyse her zaman modlanmış bir APK veya iOS uygulama modu şeklinde kazanç.

PUBG Mobil Hedef Robotları

“Aimbot” Hedef Robotları olarak da öğrenilen otomatik nişan alma modları ve uygulamaları, sizin için otomatik olarak nişan alıp ateş eden otomatik botlardır ve bunu yaparken çok rakamda öldürme yapmanızı ve daha uzun zamanlar yaşamda kalmanızı sağlar. Bu kulağa kolay gelen bir şike olsa da mevcut olan en gelişmiş ve güçlü PUBG şike satın al hizmetlerinden biridir ve ayrıca son derece ender tesadüfülmektedir. Android ve iOS oyunları için çoğu aimbot şikesi, artırılmış nişan takviyeyi biçiminde kullanıcılara sağlanmaktadır. Bu cinsten bir otomatik nişan alma şikesinde, oyunların zannedilen nişan alma asistanı, sizin için nişan alma işlerinin çoğunu yapacak biçimde modifiye edilmiştir. Aimbot şikesi satın almak için Hileal ’daki PUBG şike satın al kısmını ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Modlar

Speedhack, teleporting, noclip, superjump, item spawn vb. gibi PUBG şike satın al hizmetinde yer alan şike usulleri genellikle mod biçiminde kazanç. Mod, APK Android veya IPA dosyası iOS şeklinde değiştirilmiş veya modifiye edilmiş bir reyin istemcisini ifade eder. Bu dosyalar genellikle indirilir ve makinenize kolayca yüklenir. Modlar sadece yapıldıkları belli reyin yapısı için çalışır. PUBG Mobil bir aktüelleme veya yama alırsa, şikelerin sizin için çalışmaya devam etmesi için, aynı PUBG şike satın al hizmetlerinin uygulandığı yeni versiyon için yeni bir mod indirilmeli ve makinenize kurulmalıdır.

PUBG Mobil için fiyatsız modlar, şikeler ve indirmeler bulmak için Hileal ’ın PUBG şike satın al kısmını ziyaret etmek en Doğru seçim olacaktır.

Mod Menüleri

Mod menüleri, PUBG şike satın al hizmeti için en çok aranan ve kıymetli şikelerdir, zira her bir şike alternatifini ve PUBG Mobil hackine dahil olan her bir komut dosyasını açıp kapatmanıza izin veren bir menü ile gelen özel modlardır. Böyle bir mod menüsü, fiyatsız görünümler, UC ve öteki armağanlar için fiyatsız adaleye arz etmekten aimbot, wall hack, ESP, noclip, nospread ve öteki güçlü şike alternatifleri gibi hakikat eğitmen alternatiflerine kadar her türlü şike alternatifini faalleştirebilir.

Mod menüleri, çoğu oyuncunun PUBG şike satın al hizmetini kullanmayı seçim etme biçimidir, zira indirmesi kolay, kullanımı kolaydır ve komut dosyaları, kolay modlardan PUBG mobil çevrimiçi için mevcut en iyi hacklere kadar her şeyle gelebilir.

Öteki Şikeler

Hileal PUBG şike al hizmeti, şimdiye kadar programlanmış en iyi PUBG şikelerini sizlerle buluşturur. Bu şikeler iOS + iPadOS ’ta da çalışır ve jailbreak gerektirmez. Hileal ’da sizlere sunulan öteki PUBG şikelerinden kimileri şunlardır:

Uçak şikesi, Yağma şikesi, Radar, Farkındalık, Kadro aboneliği idrak etme, El bombası alarmı, Bot idrak etme, Tavşan zıplaması, Şike karşıtı baypas.

Hesabınızı olabildiğince iyi gözeten son teknoloji Anticheat Bypass ’a şike karşıtı baypas aylarca süren araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde üretilmiştir. Şikeler, web sitesinde veya reyin içinde yapılandırılabilir. Her şike tekniği eşi eşi görülmemiş bir detay seviyesinde planlanmıştır. Oynatmaya başladığınızda yapılandırma otomatik olarak indirilecektir. Tüm bu işlevlere nitelik, güvenlik ve destek de eşlik etmektedir.

Resmi Animeye Çevirme  içeriğine göz atın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın