Anasayfa » İlaç Rehberi » Rhinopront

Rhinopront

Rhinomer Force 1 nedir ne için kullanılır, Rhinomer Force 1 nasıl kullanılır, Rhinomer Force 1 ’in saklanması, Rhinomer Force 1 ’i kullanmadan evvel dikkat edilmesi gerekenler, Rhinomer Force 1’in muhtemel yan tesirler nelerdir.

Burun Spreyi

%100 deniz suyu ‰9sodyum klorüre eşdeğer

Ambalaj:

 115 mL’lik şişe.

Rhinomer Force 2

Burun Spreyi

%100 deniz suyu ‰9sodyum klorüre eşdeğer

Ambalaj:

 135 mL’lik şişe.

Rhinomer Force 3

Burun Spreyi

%100 deniz suyu ‰9sodyum klorüre eşdeğer

Ambalaj:

 135 mL’lik şişe.

Rhinomer Mini

Burun Spreyi

%100 sterilize, izotonik deniz suyu

Ambalaj:

 24 mL’lik şişe.

Endikasyon:

 Burun mukozasının spesifik fizyolojik gereksinimlerini karşılar, mukozanın iyileşmesine dayanak eder.

Doz Teklifi:

 Rhinomer Force 1 Baby: Bebek ve çocukların günlük burun pakliğinde burun mukozasının ıslatılmasında, her burun deliğine günde 3-4 defa 1 uygulama yapılır.

Rhinomer Force 2 Medium: 2 yaş üzeri çocuklar ile yetişkinlerin günlük burun pakliğinde ve burun mukozasının ıslatılmasında, her burun deliğine günde 3-4 defa 1 uygulama yapılır. 2 yaşından ufak çocuklarda kullanılmamalıdır.Rhinomer Force 3 Strong: 6 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerde günlük burun pakliğinde ve burun mukozasının ıslatılmasında her burun deliğine günde 3-4 defa 1 uygulama yapılır.Diğer ikisinden değişik olarak, çoğaldırılmış püskürtme eforundan dolayı,burun operasyonu evvelinde ve sonrası, bademcik operasyonu sonrası burun pakliği sağlar.

Rhinomer Mini: 15 günlükten itibaren bebeklerde, burun hafifçe çekilirken her bir burun deliğinin içine bir veya iki defa püskürtülür.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın