Anasayfa » Genel » Russell Crowe ’un efsane filmi, Gladyatör ’ün devam filmi geliyor! Crowe ’dan yeni film hakkında büyük itiraf! Gladyatör 2 ’nin konusu ne?

Russell Crowe ’un efsane filmi, Gladyatör ’ün devam filmi geliyor! Crowe ’dan yeni film hakkında büyük itiraf! Gladyatör 2 ’nin konusu ne?

RUSSELL CROWE ’DAN KISKANÇLIK İTİRAFI

Efsanevi Maximus’u canlandıran oyuncu Russell Crowe, geçtiğimiz günlerde yeni filmle alakalı düşüncelerini paylaşarak azıcık kıskançlık sezdiğini itiraf etmişti.

Collider ile yaptığı bir ziyarette Russell Crowe, yakında çıkacak olan “Gladyatör 2” filmi hakkında azıcık kıskançlık sezdiğini açıkladı. Filmin gelişimi hakkında rastgele bir katkısı olup olmadığı sorulduğunda, Crowe hiçbir katkısı olmadığını kabul etti ve devam filminin rejisörü Ridley Scott’a hayranlıktan başka bir şey dinlemediğini açıklayarak, rejisörün filmi orijinalinden daha iyi hale getirmek için lüzumlu hazırlıkları yaptığından emin olduğunu belirtti

MAXİMUS, CROWE’UN KALBİNDE ÖZEL BİR YERE SAHİP

Russell Crowe ’un efsane filmi, Gladyatör ’ün devam filmi geliyor! Crowe ’dan yeni film hakkında büyük itiraf! Gladyatör 2 ’nin konusu ne?

Gladyatör filminin vizyona girmesinin üzerinden takribî 24 sene geçmesine karşın filmin Russell Crowe’un kalbinde hâlâ özel bir yeri var. Oyuncu, bir radyo programında, filmin yaşamı üzerinde ehemmiyetli bir tesiri olduğunu, insanların kendisine ve kariyerine bakışını değiştirdiğini paylaştı. Crowe ayrıca, her filmin bugüne kadar dünya çapında televizyonda yayınlanan ” Gladyatör” kadar uzun ömürlü olmadığına da dikkat çekti. İlk baştaki kıskançlık duygularına karşın Crowe, yanaşan devam filmi için dayanağından başka bir şey ifade etmedi.

Gladyatör ’nam devam filmi General Maximus’un vefatından 30 sene sonra geçecek ve Paul Mescal, Denzel Washington ve Barry Keoghan gibi yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olacak. Orijinal filmin hayranları, ilk filmi hit yapan aynı epopesi aksiyon ve dramatiği bekleyebilirler. Gladiator 2 filminin 22 Kasım 2024 tarihinde vizyona gireceği ifade ediliyor. Film, Maximus’un epopesi hikayesinin devamına şahitlik yapmak isteyenlerin ilgisine sürükleyecektir. Marifetli oyunculardan oluşan yeni bir kadro ve rejisörlüğünü Ridley Scott’ın yaptığı devam filminin, Gladyatör ’ü bir basmakalıp yapan aynı coşku verici aksiyonu ve çekici dramatiği geri getireceği kesin.

İçeriği Oyla

Yorum yapın