Anasayfa » Genel » Şafak Sezer ’in gülme garantili filmi Kutsal Damacana 4 rekor gişe açılışı yaptı! İzleyen bir daha izliyor

Şafak Sezer ’in gülme garantili filmi Kutsal Damacana 4 rekor gişe açılışı yaptı! İzleyen bir daha izliyor

Sinemanın bir zamandır hareketsiz kalmasına neden olan koronavirüs pandemisinin tesirlerinin rahatlamasıyla beraber sinemaya olan alaka da çoğalmaya başladı. Koronavirüsün tesirlerinin belirgin bir biçimde sezildiği günlerde çekilen filmler son iki yıldır beyazperdeyi ziynetlerken; aynı zamanda yeni filmler de çekilmeye başlandı. Merak ile takip edilen vizyondaki filmler arasına Kutsal Damacana 4 filmi de geçtiğimiz günlerde ilave edildi.

Ünlü oyuncu Şafak Sezer ’in başrolünde yer aldığı Kutsal Damacana serisini devamı kalitesinde çekilen Kutsal Damacana 4 filmi, seyirci karşısına çıkmaya başladı. ‘Gülme garantili ’ olarak lanse edilen Kutsal Damacana 4 filminin ilk üç günlük gişesi geçtiğimiz gün açıklandı. Filme alaka yoğunken, Kutsal Damacana 4 filminin mevzusu ve oyuncu kadrosu da dikkat çekti.

KUTSAL DAMACANA 4 REKOR AÇILIŞA İMZA ATTI

Şafak Sezer ’in gülme garantili filmi Kutsal Damacana 4 rekor gişe açılışı yaptı! İzleyen bir daha izliyor

Pandeminin değiştirdiği film izleme alışkanlığı sebebiyle sinemalara olan alaka eksilmiş, hatta pek çok ad sinema yerine dijital yayın platformlarına iş yapmaya başlamıştı. Buna karşın gişe tehlikeyi alan Kutsal Damacana 4 filmi, rekor bir açılışa imza atmayı muvaffak oldu.

Son yarıyılların en iyi açılışını yapan komedi filmi unvanını ilk üç günkü sayıları ile toplayan Kutsal Damacana 4 filmi, bütün 211 bin 50 şahıs tarafından izlendi. Pandemi sonrası sayılar göz önüne alındığında en iyi alış yapan komedi filmi olduğu söylenen Kutsal Damacana 4 filmine alaka devam ediyor.

FİLMİN MEVZUSU VE OYUNCULARI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan rejisörlüğünü Kamil Çetin ’in; senaryoculuğunu Kamuran Süner ’in üstlendiği Kutsal Damacana 4 filminin üretimcisi Polat Yağcı oldu. Serinin baş kahramanı olan Fikret ’in yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan ’a kadar yükselmesinden sonrasını mevzu alan Kutsal Damacana 4 filmi hem fobi hem komedi sahneleriyle çok hoşlanıldı.

Fikret ’in yurda kesin dönüş yapmasından sonra başına gelen hadiseleri anlatan Kutsal Damacana 4 filminde Şafak Sezer ’in yanı gizeme Ersin Korkut, Müjde Uzman, Nilgün Belgün, Erhan Yazıcıoğlu, Onur Büyüktopçu, Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu, Deniz Oral ve Yıldırım Memişoğlu gibi adlar da yer alıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın