Anasayfa » Astroloji » Sakın bu burçlara hata yapmayın… Asla affetmeyen 3 burç belli oldu!

Sakın bu burçlara hata yapmayın… Asla affetmeyen 3 burç belli oldu!

Doğruten bağışlamayı istemeyen ve istese dahi bunu muvaffak olamayan burçlar muhakkak oldu! Bu 3 burç bir bireyle küstükten sonra tekerrür barışamıyor. İşte kindarlığı yüksek 3 burç…

Şahsın şahsiyet yaradılışında büyük miktarda tesirleri bulunan şahıslar şahsın yaşamını büyük miktarda tesiri altına almaktadır. Burçların birbirinden değişik pek çok özelliği bulunsa da bazı gidişatlarda bir ekip ortak özellikleri de bulunmaktadır. 

Bu ortak özelliklerden bir tanesi kindar olmalarıyla dolaysız olarak ilgilidir. Bağışlamayı öğrenmeyen ve kindar olan 3 burcu şu biçimde sırlamamız olası;

KOÇ BURCU 

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş elementine sahip olan şahıslar koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri haysiyetiyle kendi hudutlarının aşırısıyla farkında olan burçlar olurken, koçlar hudutlarının ihlal edilmesi gidişatında büyük miktarda çirkinleşebilmektedir.

Kusuru kolay kolay kabul edemeyen koç burçları, yapılan yanlışları asla unutmazlar. Bu vaziyet onların tamamıyla şahsiyetine yansıyan bir vaziyet olurken koç burçları tüm yaşamını bu motto üzerinde devam ettirmektedir.

İKİZLER BURCU

21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğan ve hava elementine sahip olan şahıslar ikizler burcudur. İkizler burcu genel özellikleri haysiyetiyle mana çerçevesinde yaşayan bireylerdir 

Yaşamda her zaman kendine büyük ölçekli değer veren ikizler burcu, ayrılıklardan çok fazla etkilenmezler. Son derece yüksek bir kindarlığa sahip olan ikizler burcu yapılan yanlışları asla unutmazlar. 

AKREP BURCU

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğan ve su elementine sahip olan şahıslar akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri haysiyetiyle her zaman kendi istediğinin olmasını dileyen bireylerdir. Akrep burçlarının bu özellikleri ikili ilişkilerde çoğu zaman mesele yaşamasına neden olmaktadır.

Yapılan yanlışları kolay kolay bağışlayamayan akrep burçları son derece kinci aynı zamanda intikam meraklısı bireylerdir. Dolayısıyla akrep burçlarıyla uyuşmak son derece güçtür.

İçeriği Oyla

Yorum yapın