Anasayfa » Genel » Satışa 1 gün kala Togg fiyat listesi sızdırılmış olabilir!

Satışa 1 gün kala Togg fiyat listesi sızdırılmış olabilir!

Türkiye’nin yerli arabayı Togg yarın ön siparişe açılıyor ve maliyeti büyük bir merakla bekleniyor. Herkes aylardır ‘Togg’un maliyeti ne olacak?’ sualini merak ediyordu. Bugün sızan bir görsel, Togg C-SUV’un maliyet listesinin ortaya çıkmasına neden olmuş olabilir.

Paylaşılan görselin resmi bir görsel olmadığını ve tamamen iddiadan ibaret olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

TOGG’UN MODEL ADI VE MALİYETİ SIZDIRILDI MI?

Bugün ortaya çıkan görsele göre Togg C-SUV‘un model adını Togg T10X olarak görüyoruz. Yakın bir zamanda modelin adının T10X olacağını gazeteci Emre Özpeynirci de paylaşmıştı. Buna göre iki ad birbiriyle anlaşıyor.

Bütün de bu noktada ortaya çıkan maliyet listesinin de Doğru olabileceği olasılığı uslara geliyor.

Satışa 1 gün kala Togg fiyat listesi sızdırılmış olabilir!

Yukarıyada sızdırıldığı iddia edilen görseldeki maliyet odğruysa, Togg T10X V1 RWD Standart Erim olarak adlandırılan giriş seviye versiyonun maliyeti 1.090.000 TL olacak. Bu modeltek motorlu, arkadan itişli, 160 kW218 at ve 350 Nm tork sunuyor. Bu model 310 kilometreye kadar erim sunuyor.

Öbür versiyon ‘V2’ olarak adlandırılmış ve maliyeti 1.190.000 TL olarak geçiyor.

Son versiyon ise C-SUV’un uzun erimli modeli. 160 kW motor ile büyük pile sahip olan bu model 510 kmye kadar sürüş erimi sunacak. Ve maliyeti de 1.290.000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Bu bilgiler ne kadar Doğru öğrenmiyoruz ancak yarın Togg’un ön siparişleri başladığında resmi olarak ayrıntıları bileceğiz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın