Anasayfa » Genel » Sen Oku Diye İbb Ne Zaman Yatacak? (Doğru Cevap)

Sen Oku Diye İbb Ne Zaman Yatacak? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde sen oku diye ibb ne zaman uyuyacak? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber sen oku diye ibb. Ne zaman uyuyacak? Sualinin yanıtını vermiş olacağız. Aynı zamanda sen oku diye eğitim takviyeyi ne kadar, sen oku diye müracaat, sen oku diye son müracaat tarihi hakkında da değişik bilgiler paylaşmış olacağız.

İstanbul Megakent Belediyesi ’nin projelerinden bir tanesi olan Sen Oku Diye projesi hakkında internette çok fazla araştırma yapılıyor. Talebeler ve ebeveynler, sen oku diye projesi hakkında bilgiler almaya çalışıyor veya sen oku diye ibb ne zaman uyuyacak? Sualini sormaktalar. Bu içeriğimiz araştırma yapan tüm talebeler ve ebeveynlere en Doğru sen oku diye ibb. Ne zaman uyuyacak? Sualinin yanıtını verecek.

Sen Oku Diye İbb. Ne Zaman Uyuyacak?

Sen Oku Diye Kimlere Verilecek?

Sen Oku Diye projesinden yararlanmak istiyorsanız İstanbul Megakent Belediyesi ’nin tanımlamış olduğu koşulları karşılamanız gerekmektedir. İBB ’nin tanımlamış olduğu Sen Oku Diye müracaat koşullarını sizlere altta hisseleştik.

Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmasıÖğrencinin kendisinin İstanbul ’da ikamet etmesiŞehit çocukları, öksüz ve yetim çocukların ilköğretim veya lise talebesi olmasıEngelli çocukların ilköğretim/lise veya Millî Eğitim Bakanlığı onaylı özel eğitim mektepleri ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim görüyor olmasıÖğrencinin olağan öğrenim süresi içinde eğitimine devam etmesiDevlet mektebi veya vakıf/özel mekteplerde %100 burslu okuyor olması

Sen Oku Diye Müracaat Yapma

Sen Oku Diye projesine müracaat yapabilmek için İstanbul Megakent Belediyesi ’nin Sen Oku Diye projesine ait özel internet sitesini ziyaret faktörüz gerekir. Site üzerinden ebeveyni olduğunuz talebe için müracaat da bulunabilirsiniz. Fakat müracaatlar sona ermiştir.

Sen Oku Diye Projesi Müracaat Yapma Linki Tıkla

Sen Oku Diye Eğitim Takviyeyi Ne Kadar?

Yalnızca bir kere verilecek olan Sen Oku Diye projesinin eğitim destek ödemesi 300 TL ’dir. İstanbul Megakent Belediyesi tarafından sağlanan projede müracaat koşullarını taşıyan her bir talebeye bir defaya mahsus olmak üzere 300 TL eğitim ödemesi yapılacaktır.

Sen Oku Diye İbb. Ne Zaman Uyuyacak?

Sen Oku Diye eğitim destek projesinin ödeme tarihi İBB Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından müracaat esnasında kullandığınız cep telefon numarasına SMS olarak iletecektir. İBB ’nin müracaat esnasında kullandığınız cep telefon numarasına yollayacağı bilgilendirici SMS ile beraber ödemenizi yeniden müracaat esnasında kullandığınız IBAN ’ı hakimiyet ederek banka hesabınıza sürükleyebilirsiniz.

Genel kategorimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın