Anasayfa » Genel » Sergen Deveci Kim? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Sergen Deveci Kim? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Amasya ’da alana gelen kazada ‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununun oyuncularını taşıyan minibüs ile TIR çarpıştı. Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş ’ın yaşamını kaybettiği kazada aralarında oyuncu Melis Duyan, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci’nin de bulunduğu 8 şahıs yaralandı.

Kazada yaralananlar arasında yer alan Sergen Deveci ’nin sağlık gidişatı herkes tarafından merak edildi. Gidişatının kritik olduğu konuşulan Sergen Deveci’nin tedavise sağlık kurumunda devam edildiği bilindi. Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis Duyan, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, sağlık araçlarıyla Merzifon ve Suluova’daki sağlık kurumulara kaldırılarak rehabilitasyon altına alındı.

Tiyatro ekibinin Amasya'daki kazadan saatler önceki son görüntüleri ortaya çıktıTiyatro takımının Amasya’daki kazadan saatler evvelki son görüntüleri ortaya çıktıMagazin

Sergen Deveci Kim?

2 Ekim 1991 tarihinde İzmit ’te dünyaya gelen Sergen Deveci, Kocaeli Şehir Tiyatrosu‘nda eğitim aldı. Facebook, İnstagram ve Youtube gibi platformlarda yayınladığı kısa skeçler ile isminden sıkça söz ettirmeye başladı.

Sergen Deveci Kim? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı? - Resim : 2

A-Bayağı isimli tiyatro oyununda sahne alan genç YouTuber, kamera karşısına ilk defa Blu TV ’de dizi beğenirler ile buluşan ‘Bonkis’ adlı üretimle çıktı.

Aynı zamanda kendisinin sunduğu ‘Daniska Show’ adlı bir de program yapmaktadır. Daniska Show adlı programa Burak Yörük, Melis Duyan, Kubilay Aka ve Aslı Bekiroğlu gibi adlar misafir olarak katıldı.

Sergen Deveci öldü mü? Youtuber Sergen Deveci Kim, sağlık durumu nasıl?Sergen Deveci can verdi mi? Youtuber Sergen Deveci Kim, sağlık gidişatı nasıl?Popüler Haberler

Sergen Deveci ’nin Rol Aldığı Üretimler

Nalan
Aslında Özgürsü
Bonkis
Dayı Şov
Yara Bandı
Şüphe

 

 

5/5 - (2 Oy)

Yorum yapın