Anasayfa » Genel » Sıfır araç alacaklar dikkat: 150 bin TL desteğiniz hazırlandı! Üstelik indirimler de başladı

Sıfır araç alacaklar dikkat: 150 bin TL desteğiniz hazırlandı! Üstelik indirimler de başladı

Sıfır araba piyasasının bir müddettir devam eden pahalılık meselesine ait detaylar, yurttaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam edilirken; özellikle nisan ayının gelmesiyle beraber arabaların zam almaya başlamasına da kesin gözüyle bakılıyordu. Her ay liste maliyetleri değişmeye başlamış olan sıfır araba piyasasından sıfır vasıta almak isteyenlere ilaç gibi bir kampanya açıklaması geldi.

Kampanya açıklamaları kapsamında bir yeni kampanya başlattığını bildiren araba markası Dacia oldu. Nisan ayı kampanyasını duyuran Dacia, sıfır araba sahibi olmak isteyen herkese çağrıda bulunurken; kampanyasının şartlarına ve kampanya kapsamında vereceği takviyeye ait de bilgi verdi. İşte Dacia ’nın nisan ayı kampanyası…

DACIA ’DA BAHAR KAMPANYASI BAŞLADI

Sıfır araç alacaklar dikkat: 150 bin TL desteğiniz hazırlandı! Üstelik indirimler de başladı

Nisan ayına özel bir kampanya hazırlamış olan Dacia, maliyetlerinde şu an için rastgele bir farklılığa gitmemişken; üzerine bir de kredi sağlayacağını duyurdu. Kendi finans kuruluşu olan Dacia Finans aracılığıyla kredi sağlayabileceğini bildiren ünlü araba markası, tüm Dacia modellerinde perakende satın alımında geçerli olan kredi kolisini açıkladı. Kredi kutusunun fertsel alıcılar, başka bir deyişle harcayıcılar, için geçerli olduğunu bildiren Dacia, kampanya kapsamında 150 bin TL krediyi 12 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranı ile sağlayacağını ifade etti. Dacia ’nın kampanyası kapsamında aylık ödeme hesabı ise vasati 14 bin 64 TL oldu.

NİSAN AYI SÜRESİNCE KAMPANYA SÜRECEK

Kampanyasına ait detayları bildiren Dacia, vasıta için peşinat ödemesinin ayrıca yapılacağının altını çizdi. Finansman kampanyalarının Dacia Finans ’ın koşullarına bağlı olduğunu andırdıran Dacia, finansman kampanyaları birleştirilemeyeceğinin de altını çizdi. Kredi tahsis fiyatlarının kredi kıymetine dahil olmadığını belirten Dacia, kampanyanın stoklar ile hudutlu olduğunu ve 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam edeceğini bülten etti. Ayrıntılı bilgi için sıfır araba sahibi olmak isteyen bireyleri Dacia yetkili satıcılarına davet eden Dacia, kredinin aylık fertsel maliyet oranını yüzde 1,96; senelik fertsel maliyet oranını ise yüzde 26,25 olarak tanımladı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın