Anasayfa » Sosyal Medya » Snapchat Toplu Arkadaş Silme (Kesin Yöntem)

Snapchat Toplu Arkadaş Silme (Kesin Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Snapchat toplu dost silme mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber ziyaretçilerimize Snapchat toplu dost silme mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Snapchat ne demek, Snapchat dost nasıl silinir, Snapchat dost silme başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Snapchat gençler arasında çok fazla popüler olan anlık resim / video yollayabileceğiniz aynı zamanda yazılı sohbetler edebileceğiniz anonim bir uygulamadır. Bireyler bu uygulama içerisinde kendilerinin resimlerini profil resimlerine yüklemezler aksine bit emojiler ile profillerini süsleyerek hareket ederler. Snapchat ’te edindiğiniz dostları silmek isterseniz bunun yöntemi gayet basittir. Snapchat toplu dost silme özelliğinden yararlanmak için alttaki bilgilere göz atın.

Snapchat Toplu Dost Silme

Snapchat Toplu Dost Silme

Snapchat ’te binlerce hatta yüzbinlerce dostunuz bulunuyor olabilir. Fakat dost listenizi artık görüşmediğiniz bireyleri ve öbür dostlarınızı profilinizden kaldırmak için tek tek uğraşmak yerine Snapchat tam dostları silme özelliğini kullanabilirsiniz. Tek tek listenizdeki dostlarınızı silmek yerine Snapchat toplu dost silme özelliği sayesinde tek bir tık ile tüm dost listenizi boşaltabilirsiniz.

Snapchat uygulamasında toplu dost silme özelliğini kullanabilmek için alttaki adımları takip edin:

Snapchat uygulamasını açın. Sol alt köşede yer alan ‘ ’Dostlar ’ ’ sekmesine girin. Karşınıza çıkan şahıs arama kolisini kullanın. Arama paketine silmek istediğiniz şahısların ismini yazın. Eşleşen neticelerdeki listede yer alan şahısların adına uzun basın. Daha fazla alternatifine tıklayın. Dostu sil butonuna basarak silin.

Snapchat için şu anda toplu dostları silme uygulaması bulunmamaktadır fakat yukarıyada paylaşılan özellik sayesinde tüm dostlarınızı silebilirsiniz.

Snapchat Çarpı Ne Demek?

Snapchat isminin yanında X görüyorsanız, o bireyin size henüz kabul etmediğiniz bir dostluk isteği yolladığı anlamına gelmektedir.

Snapchat Toplu Dost Silme Nasıl Çalışır?

Snapchat uygulamasında bir dostunuzu dost listenizden kaldırırsanız artık o bireyin puanını ve bilgilerini göremezsiniz. Ve artık o şahsa Snap cetmezsiniz. Sildiğiniz dostlarınızı yine profilinizde görmek istiyorsanız o bireyi tekerrür ilave etmeniz gerekir başka bir deyişle silinen dostluğu geri alma yöntemi bulunmuyor.

Snapchat Dost Bulma

Snapchat uygulamasında öbür sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi yeni dostlar edinerek uygulamayı çok daha cümbüşlü hale getirebilirsiniz. İsterseniz Snapchat ’in keşfet kısmını kullanabilir isterseniz de yeni dost ekleme kısmından kendinize yeni dostlar bulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yeni dostlar bulabilmek için alttaki adımları takip edin:

Snapchat uygulamasını açın. Sağ alt köşede yer alan dost butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sayfadan yeni dostlar ilave edin.

Snapchat Mani Kaldırma

Snapchat uygulamasında yasakladığınız dostunuzun manisini geri kaldırmak için alttaki adımları takip edin.

Snapchat uygulamasını açın. Sağ üst köşede yer alan Ayarlar kısmına girin. Hesap harekâtları > Yasaklandı alternatifini bulun. Yasaklandı sayfasında daha evvelinde yasaklamış olduğunuz bireyler vardır. Sayfadaki şahısların yanında bulunan X sembolüne tıklayın. Çıkan onay paketine Evet deyin ve maniyi kaldırın.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın