Anasayfa » Genel » Survivor 2023’ün kadrosuna dahil olan Ümit Erdim kim, kaç yaşında Ümit Erdim kiminle evli?

Survivor 2023’ün kadrosuna dahil olan Ümit Erdim kim, kaç yaşında Ümit Erdim kiminle evli?

Ekranların en uzun soluklu müsabaka programı olan Survivor, yeni sezonu için geri sayıma başladı. 2005 senesinden bu yana yayın hayatına sadece 1 sene ara vermek vaziyetinde kalan fenomen müsabaka programı, bu yıl 17 ’inci sezonu ile izleyicilerin karşılarına çıkacak. Son olarak 30 Haziran tarihinde 2023 sezonu ile ekranlara gelen ve Nisa Bölükbaşı ’nın şampiyonluğu ile bitirilen müsabaka programı, 2023 sezonunun kadrosunu oluşturmaya başladı.

Acun Ilıcalı ’nın Türk televizyonlarına kazandırdığı en ehemmiyetli programlardan birisi olan ve 2018 senesinden bu yana Ilıcalı ’nın sahibi olduğu Tv8 kanalında yayınlanan Survivor müsabakası, 2023 sezonuna ocak- şubat aylarında başlayacak. Yeniden Dominik ’te tertip edilecek olan müsabaka programı, henüz yayın tarihine aylar olmasına karşın sosyal medya kullanıcılarını heyecanlandırarak hakkında devamlı olarak denetlemeler yapılmasını sağladı.

2023 sezonunda konsept farklılığına gidileceği ileri sürülen müsabaka programı içeriğini hali hazırda saklamaya devam ederken yeni kadro da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Resmi hesapları üzerinden paylaşımlar yapan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde müsabakanın 2023 kadrosuna dahil olan ilk adı, Türkücü Berdan Mardini olarak açıkladı. Söz mevzusu açıklamasından sonra hiç müddet kaybetmeden ikinci adı açıklayan Ilıcalı, sözleşmeyi imza atan ikinci adın, ünlü oyuncu Ümit Erdim olduğunu duyurdu.

Survivor 2023 kadrosuna dahil olan ikinci ad olan Ümit Erdim, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Bültenin yapılmasının ardından Instagram hesabında takipçi rakamı süratle yükselmeye başlayan Ümit Erdim, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

OYUNCU ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Survivor 2023'ün kadrosuna dahil olan Ümit Erdim kim, kaç yaşında Ümit Erdim kiminle evli?

1985 senesinin haziran ayında Kocaeli şehrinde dünyaya gelen Ümit Erdim, ilkokulu ve ortaokulu İzmit ’te bitirdi. İzmir Atılım Anadolu Lisesi ’nden mezun olduktan sonra oyunculuğa olan alakasını fark eden Erdim, 1998- 2003 seneleri arasında Kocaeli Megakent Belediyesi Şehir Tiyatroları ’nda faal olarak sahne aldı. Sonrasında TV kanalına transfer olan Erdim, ilk olarak “Böyle Mi Olacaktı?” adlı dizide rol aldı. Misafir oyuncu olarak katılmış olduğu ilk dizi projenin hemen ardından hakikat popülerliğe kavuştuğu “Hayat Bilgisi” adlı dizde rol almaya başlayan Erdim, sonrasında Selena ve Gönül dizilerinin kadrolarına dahil oldu.

ÜMİT ERDİM ’İN EŞİ KİM?

22 Mayıs 2017 tarihinde daha önceki kabin memuru Seda Çınar ile hayatını birleştiren Ümit Erdim ’in Evliliğinden “Ses ve Ela” adında iki kızı bulunuyor.

5/5 - (3 Oy)

Yorum yapın