Anasayfa » Genel » Suzuki’den Vitara fırsatı! İsteyene 0,99 faizli kredi, isteyene 30 bin TL’lik takas desteği! Son başvuru 31 Aralık!

Suzuki’den Vitara fırsatı! İsteyene 0,99 faizli kredi, isteyene 30 bin TL’lik takas desteği! Son başvuru 31 Aralık!

Geride bırakmış olduğumuz sene içerisinde ekonomi piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerde sonra her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de şaşkınlık veren zam açıklamaları yapıldı. Oldukça kısa bir süre içerisinde iki- üç katına çıkan araç fiyatları, 2022 yılının başı itibari ile tekrar zamlandı. Etkisini artıran çip krizi sebebi ile üretim süreçleri yavaşlayan benzinli ve dizel araç modelleri, vatandaşları ekonomik anlamda oldukça sarstı.

2022 yılının tamamı boyunca nerede ise her ayın başında yeni zamlar ile duyurulan araç fiyatları, geçtiğimiz haftalarda Resmi Gazete aracılığı ile duyurulmuş olan ÖTV matrah düzenlemesi ile bir nebze olsun yüzleri güldürürken düzenleme kapsamına giren araçların bayilerde bulunmaması ve aralık ayına girilmesi ile birlikte yeni zamların duyurulması, vatandaşları yine büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Sene sonuna doğru yaklaşılırken araç üretici firmalar tarafından duyurulan kampanyaları yakından takip etmeye başlayan ve bütçelerine uygun bir kampanya fırsatı yakalama umudu taşıyan tüketicilere, Japon Suzuki’den de iki yeni kampanya haberi geldi. Kampanyaların birleştirilemeyeceğini vurgulayan Suzuki, ayrıntıları paylaştı.

SUZUKİ VITARA KREDİ KAMPANYASI ARALIK 2022

Suzuki'den Vitara fırsatı! İsteyene 0,99 faizli kredi, isteyene 30 bin TL'lik takas desteği! Son başvuru 31 Aralık!

Daha çok arazi tipi araçlar üreten ve hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde tüketicilerin büyük ilgisi ile karşılaşan Japon araç üreticisi Suzuki, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Araç sahibi olmak konusunda zorlanan tüketicilere seslenen Suzuki, 2022 Vitara model aracı için yüzde 0,99 faiz karşılığında 200 bin TL’ye kadar kredi desteği sağlayacağını bildirdi. Firma Garanti BBVA, Akbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası aracılığı ile sunulacak olan kredi hizmeti kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını 12 ay olarak açıkladı.

SUZUKİ VITARA TAKAS KAMPANYASI ARALIK 2022

2022 model Vitara aracı için bir de takas kampanyası düzenlediğini duyuran Suzuki, bu kampanya kapsamında ilgili aracı satın alacak olan tüketicilere 30 bin TL’lik destek verileceğini bildirdi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın