Anasayfa » Gezilecek Yerler » Taksimden Şişliye Nasıl Giderim

Taksimden Şişliye Nasıl Giderim

Taksim Şişliye Nasıl Giderim suali yerli ve yabancı turistler arasında yaygın bir sualdir. Şişli denize çok yakın olduğu için bir iç şehir olmasa da Anadolu yakasından geliyorsanız deniz irtibatı ile Şişli ’ye erişebilirsiniz. Şişli ’ye deniz yoluyla erişirseniz Üsküdar ve Kadıköy ’den Eminönü ve Beşiktaş ’a giden vapur seferlerini seçim edebilirsiniz. Eminönü ve Beşiktaş ’a eriştikten sonra Şişli ’ye giden İETT hattını seçebilirsiniz. Eminönü-Şişli arası erişimi sağlayan otobüs seferleri; İETT 54E, 66, 77A, 22 ve 23 numaralı hatlardır. Vapur iletişimlerini seçim ederseniz Beşiktaş Vapur İskelesi ’nde indikten sonra 30A ve 30M İETT otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Taksim Şişli Arası

Taksim Şişli arası erişim vasıtalarının çeşidi oldukça zengindir. Marmaray üzerinden Şişli ’ye dolaysız erişim alternatifi yoktur. Anadolu yakasından geliyorsanız en süratli erişim alternatiflerinden biri Marmaray. Üsküdar ve Ayrılıkçeşmesi duraklarından Marmaray ’a bindikten sonra vasati 812 dakikalık bir yolculuktan sonra Yenikapı durağında inmeniz gerekiyor, Şişli Mecidiyeköy durağında inmeniz gerekiyor.

Taksim Şişli Arası Kaç Kilometre

Taksim Şişli arası kaç kilometre diye sorulduğunda 3,3 kilometre ’dir diyebiliriz. Seçim edilen erişim taşıtına göre erişim süresi değişiklik gösterebilmektedir.

Taksimden Kadıköye Nasıl Giderim

İstanbul ’un Avrupa yakasında bulunan Şişli; Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp ve Beyoğlu mahallelerine komşudur. Bu sebeple Taksimden Kadiköye Nasıl Giderim sualinin pek çok yanıtı vardır. Buraya erişmek için deniz ve kara iletişimlerini kullanabilir, metro, metrobüs, Marmaray, otobüs, minibüs ve minibüs gibi toplu taşıma taşıtlarını seçim edebilirsiniz.

Taksim Şişli Otobüs Seferleri

70D Eminönü 70FE Feriköy 70KE Eminönü Kantarcılar 70KY Yenikapı Faallik Alanı 26 Eminönü Kantarcılar 26A Eminönü 26B Fulya Semti 30A Beşiktaş Peronlar 46E Eminönü / Son Durak 46e-46ç-70fe Doğrultuyu 66 Gülbağ / Son Durak Doğrultuyu DT2 Vadi 25G Sarıyer 46T Kağıthane 46Ç Kağıthane 48N Emniyettepe 54E Halil Rıfat Paşa 54K Hasköy Parkı / Halıcıoglu Doğrultuyu 54P Hasköy Parkı / Halıcıoglu Doğrultuyu 54T Sadabad Konutları 54Ç Çıksalın / Sondurak Doğrultuyu

 

Taksimden Şişliye Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın