Anasayfa » Genel » Tayin İstenecek En Güzel Yerler (En İyileri)

Tayin İstenecek En Güzel Yerler (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde atama istenecek en hoş yerler mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize atama istenecek en hoş yerler mevzusunda ayrıntılı bir liste paylaşmaya karar verdik. Aynı zamanda atama isteme yerleri, atamamı nereye istesem başlıklarında da değişik bilgileri paylaşacağız.

Ülkemizin her bir şehri, dağı, taşı, suyu, etrafı ayrı ayrı hoşlukta diyebiliriz. Atama zamanı en çok sorulan suallerden bir tanesi de; ‘ ’Atamamı nereye istesem? ’ ’ sualidir. Bir telaş meblağ ve en iyi bulabilmek için araştırmalar yaparız. Peki, atama istenecek en hoş yerler neresi? İşte sizlere Türkiye ’nin şehirleri hakkında ayrıntılı listemiz…

Atama İstenecek En Hoş Yerler

Atama İstenecek En Hoş Yerler Neresidir?

Hoca, polis, asker veya savcı hiç fark etmeksizin artık doğu görevini tamamladık ve gizeme batıda işimizin sevincini çıkartma zamanı… Doğu aşinayı üzere karmaşa ve güçlük içerisinde. Daha Öncekine kıyasla her ne kadar daha önceki güçlükler kalmasa da ailemizi göreöğrenme telaşı içerisindeysek doğuda görev yapmak demek hayatımızı güçleştirmek demektir. Fakat doğu şehirleri dediğimiz gibi daha öncekine kıyasla çok daha iyi ve çok daha hoş şartlarda idarenmektedir. Doğuya atamanız çıktıysa üzülmeyiniz. Doğu şehirlerinin insanlığını, insan severliğini, samimiyeti kesinlikle tadın!

Eskişehir

Sakinlik, huzur ve kolay erişim istiyorsanız atama istemeniz gereken ilk sırada Eskişehir yer alıyor diyebiliriz. Büyük gibi görünen fakat minik olan bir şehirdir. Aynı zamanda megakent belediyesi olarak geçmektedir. İstediğiniz her şeyi bulabilirsiniz ve dolaşma güzergahında hiç kasvet sürüklemezsiniz zira erişim çok kolaydır. İnsanı ve esnafı iyi maksatlıdır. Satın almak istediğiniz şeyler ucuzdur, uygun maliyetlidir. Ev kira maliyetleri mevzusunda aynı şeyi söyleyemeyebiliriz.

İzmir

Büyük fakat insanının Doğruten kalpten size takviyeci olabileceği, sevginin ve samimiyetin bol olduğu bir şehirdir. İlk baş gittiğinizde İzmir size çok karmaşık gelebilir. Hatta kaybolabilirsiniz fakat İzmir ’in çevre bölgelerini dolaştığınızda, şehir merkezine adımınızı attığınızda anlarsınız ki burası bambaşka bir şehir. Diğer şehirlere göre azıcık pahalıdır, kira maliyetleri yüksektir. Dolaşmayı, tozmayı, cümbüşü çok seviyorsanız İzmir sizin için ideal olacaktır.

Bursa

Bursa, Eskişehir kadar cümbüşlü ve Eskişehir ’den çok daha büyük bir şehirdir. Aradığınız her şeyi elinizi atmış gibi bulabilirsiniz. Her cinsten olanağa kolay bir biçimde sahip olabilir ve çevre bölgelerine süratli bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Şehir fazla suskun ve sakin bir yapıya sahip değildir fakat insanları ılımandır ve cana yakındırlar. Kira maliyetleri uygun maliyettedir ve ev bulmakta zorlanmazsınız.

Afyon

Tarihi yapısıyla ön tasarıya çıkan Afyon minik te olsa sakinlik arayan şahıslar için idealdir. Kira maliyetleri fazla yüksek değildir fakat her aradığınızı bulabilme mevzusunda azıcık mesele yaşayabilirsiniz.

Muğla

Türkiye ’nin en pahalı şehirleri listesinde ilk sıralarda yer alan Muğla enfes bir hoşluğa sahiptir. İnsanları cana yakındır ve yemekleri de bir o kadar hoştur. Pahalı olmasına karşın hayat size burada çok cümbüşlü kazanç. Ev bulabilmekte zorlanabilirsiniz zira yaz aylarında turist bu bölgeye çok sık gelmektedir.

Adapazarı

Sakinlik ve huzur arayan şahıslar için idealdir. Minik bir şehir olmakla beraber insanları gayet cana yakındır. İstanbul gibi şehirlere kolay bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Maliyet bakımından azıcık pahalı olsa da öyle uçuk maliyetlerde ev yoktur. Çağdaşlık güzergahından, cümbüş ve sevinç güzergahından azıcık yetersiz kalabilir.

Isparta

Isparta ’da yeniden minik ve gündüzleri çok canlı olan bir şehirdir. Geceleri o kadar canlı bir hayata sahip değildir. Askeriyle ünlü olan Isparta ’da dolaşmak isterseniz erişim güzergahından mesele yaşamayacaksınız. Kumpaslı bir erişim hattı vardır ve cümbüş yerleri gayet iyidir. Gece hayatını bulamayabilirsiniz. Kira maliyetleriyse uçuk maliyetlerde değildir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın