Anasayfa » Genel » Telefonla Aranmak İçin Dua

Telefonla Aranmak İçin Dua

Telefonla aranmak için dua nedir? Diye merak eden ziyaretçilerimizin bu isteklerini gidermek için geniş çaplı bir içerik hazırlamaya karar verdik. Ve bu içeriğimiz içerisinde telefonla aranmak için dua nedir? Telefonla aranmak için hangi dua edilmeli? Bu gibi bilgileri paylaşacağız.

İstediğiniz şahıs için dua ederek telefonla sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Telefonla arayabilir, ileti atabilir veya sizinle görüşmek isteyebilir. Haftada en az 3 kere altta paylaştığımız duayı okuyarak sizlerde istediğiniz bireyin sizi aramasını Allah ’tan isteyebilirsiniz.

Telefonla Aranmak İçin Dua Hangisidir?

Telefonla aranmak için dua nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. Telefonla aranmak için dua etmeye başlamadan evvel abdest almalısınız. Abdestinizi aldıktan sonra kıbleye yönelerek duanızı etmeye başlayabilirsiniz. Bu biçimde Allah ’a dua ederseniz duanız Allah tarafından daha kabul olabilir gidişata gelebilir.

Hoşlandığınız insanın size ileti atmasını istiyorsanız ve ileti attırma duası nedir? Diye merak ediyorsanız mücerrep duaları okuyabilirsiniz. Bu dualar sayesinde hoşlandığınız bireyin usuna girebilir, kalbine bir ateş gibi düşebilirsiniz. Haftada en az 3 kere bu duaları okuyarak hoşlandığınız bireyin sizlerle bağlantıya geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu gibi mücerrep dualar, sihir değildir. Aksine yalnızca okunması gereken dualardır.

Telefonla Aranmak İçin Dua Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahümme, ya müfettihal ebvab, ve ya müsebbibel esbab, ve ya mukallibel kulubi vel ebsar, ve ya delilel mütehayyirin, ve ya giyasel müstegisin, ve ya müferricel mahzunin, tevekkeltü aleyke ya rabbi, kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke, ya rezzaku, ya fettahu, ya basitu, ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Amin.

Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cinni fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ill rüşdi feamenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü allallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune ricalin minel cinni fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yed asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen kaide lissem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurike insi ve bi hakkılcinni ve insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı esmaillahi teala ve bihakkı hatemi süleyman bin davud ve bi hakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bi hakkı mustafa ve bi hakkı zebur in insi adem ve bi hakkı incil ins adem ve bi hakkı ins adem ve bi hakki tevrat insi adem ve bihakkıl nebiyyi insi adem ve bi hakkı yunus insi adem ya azim ve bi hakkı ibrahim insi adem ve bi hakık cebraili insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya Rahman ya Rahman ya Rahman ya.

Bu duaları okurken içten ve dürüst bir biçimde okumalısınız. Başka Bir Deyişle okumak için okumaya gerek yoktur. Şayet kalpten ve içten okursanız dualarınız çok daha reelci olacaktır. Duanın kabul olacağına, Allah ’ın sizi yalnız vazgeçmeyeceğine inanmalısınız. Makûsluklardan uzak durmalı ve duanızı okumaya başlamadan evvel kesinlikle abdest almalısınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın