Anasayfa » Genel » Terörist Bile Olamazsın Komik Instagram Gönderisi

Terörist Bile Olamazsın Komik Instagram Gönderisi

Ziyaretçilerimiz sık bir biçimde terörist dahi olamazsın mevzusunda sualler sormaktaydı. Bu içeriğimiz terörist dahi olamazsın gülünç Instagram gönderisinin görselini sizlere paylaşacaktır.

Sosyal medyada kısa vakit içerisinde popüler olan ve birden bir çok insanın alakasını sürükleyen gülünç Instagram gönderisi viral olarak insanları güldürmeyi muvaffak oldu. YKS neticeleri ve öbür imtihan neticelerinin açıklanmasıyla beraber neticelerini öbür dostlarına paylaşan bireyler, paylaştıkları dostlarından ‘ ’terörist dahi olamazsın ’ ’ lafını dinleyince lafını dinliyor olsa da mizahlı bir yaklaşım oluyor.

Terörist Dahi Olamazsın Instagram Gönderisi

Instagram ’da bir sayfanın altına bir Instagram kullanıcısının ‘ ’Sıralamada 1.923.291 gözüküyorum polislik kazanç mı? ’ ’ Sualine öbür bir Instagram kullanıcısı ‘ ’terörist dahi olamazsın ’ ’ tümcesini kurdu. Bunun gören bireylerde yorumu hoşlandığı için gülünç viral haline geldi.

Terörist dahi olamazsın lafını yazan gülünç instagram gönderisini sizlere altta görsel olarak hisseleştik.

terörist dahi olamazsın

İmtihan Neticeleri Yaşamı Negatif Tesirler Mi?

Netice her ne geliyorsa gelsin Dünya ’nın sonu değil. Bu yıl olmadıysa öbür yıl azim ve mücadelenizle hazırlanarak istediğiniz kısmı, mektebi kazanabilirsiniz. Pes ettiğiniz anda hiçbir hoşluk sizin olmayacaktır. Pes etmeden, azim ve mücadelenizle her şeyi hoşlaştıracak olan sizlersiniz. Bir başkasının sizinle alay etmesi, sizinle dalga geçmesi veya bu cins hadiselerle sizi minik düşürmesi elbette kabul edilebilir bir şey değil fakat bu neticeyi siz aldınız. Bu yıl bu neticeyi alıyorsanız öbür yıl her şeyin en iyisini yapabileceğinize inanmanız gerekiyor!

İmtihan, sual veya bu cins vakalar sizin yaşamınızın sonu demek değildir. İnancınızı ve özgüveninizi asla yaralamamalıdır. Gelecek yıl yapılacak olan imtihanlarda daha iyi bir netice alabilmek ve çok daha hoş neticelerle en iyi mektebe gidebilmek yeniden sizin elinizdedir.

Genel kategorimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın